Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kTransfer do GG 7.6
Konnekt | Forum > Informacje > Komunikator Konnekt
ayot
Drodzy tworcy wtyczek,

Ile mozna czekac na dokonanie poprawki aby mozna bylo w koncu przesylac pliki pomiedzy Konnektem a GG??
Widze, ze problem na forum jest po prostu ignorowany.
Przestaliscie wspierac Konnekta czy sie Wam nie chce?

Pozdrawiam serdecznie
saCOOL
A kim ty do jasnej cholery jesteś, żeby pytać tym tonem o cokolwiek? Oni niczego nie muszą! Nikt nie ma prawa ich popędzać czy ganić, za to, że nie siedzą całymi dniami przy wtyczkach dla K. Nie chcą, to nie robią. Jak Ci się nie podoba i masz zamiar pisać takie posty (które notabene to jeszcze bardziej ich tylko zniechęcą), to daruj sobie. Sam się weź za robotę i coś napisz dla K.

Nie dostają za to kasy, robią to jako hobby, więc nie muszą wysłuchiwać (czytać) podobnych uwag.

EDIT: Wybaczcie za agresywny ton :>, miał być kubeł zimnej wody, a nie gorącej :>.
Sija
ayot: ani jedno ani drugie, ale wiecej nie bede mowil smile.gif tymczasem zalecam cierpliwosc.

saCOOL: ja nie wiem kim jest "ayot", ale wydaje mi sie, ze ty rowniez nie powinienes pisac postow w tym tonie. nie potrzebujemy adwokata a szczegolnie jezeli formuuje on swoje posty w tonie tak agresywnym jak ty, so chill out dude smile.gif

gdyby cos mialo sie wydarzyc, wydarzyloby sie na pewno szybciej gdybysmy mieli wiecej ludzi do pomocy, wiec jezeli macie kontakt z kimkolwiek kto zna dobrze C++ i np. nie zna Konnekta (czy to mozliwe ? wink.gif), spytajcie czy nie mialby ochoty pomoc.
ved
jakby komus bardzo zalezalo to by zrobil.
jak tobie ayot tak bardzo zalezy, to wroc do natywnego gg.

i wszyscy beda szczesliwi
saCOOL
Adwokata? O nie, w adwokatowanie się nie bawię smile.gif, siedzę cicho już tongue.gif.

Ale co Ty sija tak spokojnie, co? Coś się święci :> czuć to w powietrzu :>.
John Cooper
Niektórzy wiedzą co sie święci :]


Ale ja nic nie powiem tongue.gif
Neo_xxx
mow wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.