Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Bład podczas uruchamiania[21.03]
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
max180
Witam! Wczoraj podczas uruchamiania konnekta wyskaczyl mi nastepujący komunikat:

http://img257.imageshack.us/img257/4602/konnektjq6.jpg

Zrestartowałem PC,nic nie pomaga, nie wiem czym problem. W ostatecznosci jestem skłonny reinstalcje ponowną konnekta, ale zanim to zrobie chcialem zgłosić problem tu, licze na jakieś wsparcie:/
z Góry dzięki.

PS. Jesli temat załozyłem nie w tym dzialem to przepraszam i prosze o pomoc moderatorów

Zalozylem temat w temacie "bledy krytyczne" lecz moderatorzy uznali ze nalezy przneisc go do smietnika. Mysle przydała by sie takze wiadomośc prywatna dla urzytownika, jesli wynika to z tego ze juz podobny temat jest czy nie wiem. Przeciez wyraźnie napsialem ze jesli coś nei tak prosze o poprawe. jestem nowy wiec jeszcze dokładnie nie
ogarniam co z czym:]
Licze na pomoc:/...
Sija
temat wyladowal w smietniku poniewaz jest to jeden z popularniejszych (niestety) problemow.

bycie nowym uzytkownikiem nie usprawiedliwia ignorancji wiec zapraszam do wyszukiwarki.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.