Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: skóry po raz kolejny
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
gilek
dzisaj bawiłem się trillianem i jego skórami... i tak sobie pomyślałem o konnekcie... kIEview... troche można go zmienić, ale nadal strasznie nudnawo wygląda... może chociaż jakaś przymiarka do obsługi skór??
^BerZerK^
nie sadzilem ze kiedys to napisze ale chyba na kazdeho pzychodzi taki czas ;-)

SZUKAJ

bylo to pare razy, nawet ja wysuwalem taka propozycje smile.gif
Aule
Gilek, komunikator to nie modelka i nie musi być ładny. Wystarczy żeby był funkcjonalny. A konnekt, jak na komunikator o tylu funkcjach i tak jest IMHO bardzo ładny. biggrin.gif
gilek
no tak jeżeli patrzeć na ustawienia i funkcjonalność to jest piękny... ale dalej twierdze że wygląd konnekta jest nudnawy 8)
Aule
Jak dla kogo. Ja mam shine ustawiony i jest dobrze. Nie wiem, może ze standardową jakoś nudnie wygląda, ale od razu po wgraniu zmieniłem se na shine'a i jakoś tera zmienić nie moge... biggrin.gif
pamo
Wg mnie skory w Konnekcie sa zbyteczne, wyglada ladnie, duzo lepiej niz nawet gg z najlepszymi skorami.
nix
koniecznie chcecie zrobic z Konnekta choinke? obwiesic go swiecidelkami? mi sie bardziej podoba tak jak jest.. nie lubie skor w stylu tych z gadu i tlena... tak jest prosto, czytelnie... ja tak wole :]
undying
Racja, moim zdaniem nie potrzebne sa zadne udziwnienia wygladu, jest prosto, czytelnie i przyzwoicie... I tak juz sa emotki wg. mnie zbedne tongue.gif Skiny w tlenie i gg sa ochydne.
hook
wg mnie wystarczylo by tlo listy kontaktow, cos ala miranda... that`s all
case
miom zdaniem idealnie spelnia swoje zadanie skinowanie windowsa - K wyglada ladnie na stylach StyleXP [czy WindowBlinds] i przy tym pasuje do wszystkich pozostalych okien...
LooZ^
"Nie bedzie zadnych udziwnien, my jestesmy normalni" wink.gif
Sahasrara
Jestem zdecydowanie za. Dlaczego? Jeśli powstanie wtyczka obsługująca skóry z pewnością będzie można ją po prostu wyłączyć - nikt nie chce wam na siłę skinować waszych Konnektów. Po co więc zamykać drogę do nowych możliwości? Najpierw jabber, ale wydaje mi się że skóry także zasługują na swój priorytet.
Olórin
zrobienie skor wymagalo by duzych zmian w ui sad.gif a są sprawy wazniejsze....zreszta hao musi najpierw uporzadkowac kod...skory pozniej
bakerss
Skórkom mówie nie!!! Dobrze jest jak jest prosto czytelnie i wszystko ładnie smile.gif
undying
Jak chcecie miec choinke to www.gadu-gadu.pl was ratuje. Sa wazniejsze rzeczy.
pienio
dobrze jest jak jest, ale kiedys, z nadmiaru wolnego czasu, to czemu nie? byle nie na sile!
bakerss
QUOTE(undying)
Jak chcecie miec choinke to www.gadu-gadu.pl was ratuje. Sa wazniejsze rzeczy.


zgiń przepadnij siło nieczysta biggrin.gif akysz!! smile.gif
^BerZerK^
wezcie dajcie sobie siana z tymi choinkami
normalnie nikt z was nie uzywa zadnych styli? nie zmienia tapety?
normalnie nie wiem jakas taka moda na bycie mastah co nie potrzebuje zadnego wygladu... to siadac na linuxie przy tekstowej konsoli.. (wiem ze przeginam, ale w druga strone zeby pokazac bezsens takiego wielkiego oburzenia) moim zdaniem wystarczy tlo kontaktow, razem z tym co juz jest skinowanie gotowe
a wyglad okienka najlepiej zmienia sie w windowblinds czy czyms podobnym i wspolgra z reszta
pienio
_opcja_ nikomu nie zaszkodzi.
Sahasrara
Więcej opcji -> więcej zainteresowanych -> szybszy rozwój K. -> więcej opcji. wink.gif
^BerZerK^
dokladnie! opcja smile.gif
jak zreszta wiekszosc w konnekcie smile.gif
jak ktos nie chce to nie wlacza i tyle
bakerss
Znaczy ja wam powiem że mam XP ale używam stylu 98 bo mamstrasznie mało ramu ale wsumie dla mnie najważniejsze sa funkcje a GG strasznie wygląda :/ jak na samym początku sie go włancza to takie kolory odjebane że szkoda płakać [nie wiem może teraz coś zmienili dawno nie miałem na swojim kiompie gg ] dla mnie co konnekt by nie qwprowadzil bedzie dobrze. Dzięki skórom było by wiecej użytkowników ale dla mnie opcja bez sensowna no chyba ze tło dla kontaktów jak w Mirandzie i tyle !
shw
problem w tym, ze ta opcja rowna sie znacznym zmianom ui.. (chyba, ze sie myle)
powiedziane jest - konnekt zawsze byl pisany pod xp - a tam masz style, na ktorych konnekt swietnie wyglada - pamietam, ze zaczelem uzywac konnekta wlasnie dlatego, ze po przesiadce z 98 na xp (new komp biggrin.gif) zobaczylem jaki konnekt jest wyjebany w kosmos pod wzgledem wygladu w porownaniu z gg (styl o ile pamietam dragonstyle) i tak juz przy konnekcie zostalem.
teraz kompa mam w wawie, a w domu staruszka podlaczonego pod net i na nim 98 i uzywam konnekta i nie patrze na wyglad, a na funkcjonalnosc.
jezeli natomiast masz troche ramu i chec ogladania ladnych okienek konnekta (i innych) to polecam windows blinds (uzywalem na 2000 smile.gif) - ladnie wyglada.
pienio
wszystkie wodotryski zwalniaja progam, a przy konnekcie zostalem dlatego ze jest szybszy od gg, jakos pewniej chodzi.
ale mimo wszystko uwazam, ze opcja skinowania byc powinna.
i kto mowi ze zmiany w ui maja byc zlymi zmianami? moze nie bedzie roznicy, a moze bedzie i lepiej?
shw
nikt nie mowi, ze maja byc zle - chodzi o to, ze takie zmiany pociagaja za soba duze przerobki kodu - duzo pracy, co automatycznie powoduje, ze sa odkladane na pozniej..
Sahasrara
Ale te zmiany i tak nastąpią (prawda hao?) więc zapewne przy okazji będzie można otworzyć drogę do skinowania.
pienio
bo to "pozniej" w koncu nadejdzie i bedziemy mogli sobie rzucic skina, np z aliena.
btw - alien w wersji rezyserskiej wchodzi w ten piatek (14.11.2003), tak wiec do kin!
i precz z tymi tapetami z matrix'a. www.alien.com i jazzda wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.