Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Konnekt sie sam wiesza co chwile
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
emaestea
witam
mam problem z Konnektem nastepujacy:
konnekt co jakis czas zwyczajnie mi sie zawiesza i jedyna rada to zamykanie menadzerem zadan.
czasem jest tak, ze poprstu wszystko dziala tak jak ma, ale czasem jak mi sie wlasnie zaczyna tak wieszac to juz sie wiesz co 10 minut... i musze przeladowywac w kolko...
macie jakas rade?
Kliknij, aby zobaczyć załącznik (konnekt_live_07_03_25_07_.log)Kliknij, aby zobaczyć załącznik (konnekt_live_07_03_25_08_.log)
Sija
logi...
emaestea
co ?
D3nY
emaestea:
http://www.konnekt.info/forum/index.php?ac...p;f=35&id=5 <-- Zapoznaj się z tymi informacjami.
emaestea
ok zrobilem co trzeba. na wszelki wypadek dalem dwa logi z 20:27 i 20:30 tego samego dnia(przed chwila wlasnie znowu mi sie to stało)
Bakerson
jaką masz wersję ggimage i gg?

ale pierwsze co to polecam aktualizację konnekta do wersji .138 wink.gif powinno pomóc...
emaestea
QUOTE
jaką masz wersję ggimage i gg?

gg mam najnowsze, ale jakie mam ggimage to nie wiem...

zrobie z tym konnektem i dam znac czy sie udalo
emaestea
QUOTE
pierwsze co to polecam aktualizację konnekta do wersji .138

z tego co wszedzie pisze to jest tylko wersja 137, a ja taką mam...
zhvir
w zeszłym tygodniu razem z aktualizacją kJabbera była aktualizacja core K... po ponownym uruchomieniu wersja konnekta to .138 (to była bodajże centralka beta)
jiobel.
Czegoś nie rozumiem… Czemu jest polecana aktualizacja dla nowicjusza, która znajduje się na Becie? A po drugie – po co mu ona, skoro nie ma Jabbera?

I na marginesie emaestea – czemu masz włączonego pisaka, skoro on i tak nie działa i działać nie będzie w GG?
emaestea
nie wiem o jakiego pisaka chodzi, ale ja nie uzywam gg tylko konnekta.

moze mi ktos poradzic co zrobic z moim fantem wkoncu ? hehe
Bakerson
QUOTE(jiobel. @ 26.03.2007 - 21:32) *

Czegoś nie rozumiem… Czemu jest polecana aktualizacja dla nowicjusza, która znajduje się na Becie? A po drugie – po co mu ona, skoro nie ma Jabbera?

I na marginesie emaestea – czemu masz włączonego pisaka, skoro on i tak nie działa i działać nie będzie w GG?

Może dlatego jest polecana że jest stabilniejsza? :>

a co do sprawy emaestea to najlepiej przeinstaluj konnekta i wyłącz nie potrzebne Ci wtyczki tongue.gif może pomoże może nie napewno mniej ramu będzie zżerać tongue.gif
jiobel.
Skoro jest na Becie to raczej nie jest stabilniejsza. Jak masz gadać głupoty, to może nie rób tego wcale? Tym bardziej, że wprowadza zmiany w Jabberze. :-/

emaestea: Polecam Ci trochę poczytać, zaznajomić się z Konnektem, a dopiero potem zadawać (w razie niejasności) pytania. To naprawdę nie boli.
dulek000
No, nie do końca w Jabberze, dostosowuje tylko core pod VC2k5 (wnioskuję po changelogu).
emaestea
QUOTE
emaestea: Polecam Ci trochę poczytać, zaznajomić się z Konnektem, a dopiero potem zadawać (w razie niejasności) pytania. To naprawdę nie boli.

czytalem w temacie problemy i nic nie znalazlem. dlatego napisalem temat.
wiesz jak mam sobie z tym poradzic czy nie ?
idarek
No dobrze, wszyscy piszecie o aktualicacji CORE na różnych tematach... ja mam .137 i w aktualizacjach nie mam możliwości wyboru aktualizacji CORE. Jak to zrobić?

Jak wezmę "więcej opcji" to niby w Beta mam Core ale nie moge go zaznaczyć.
Konrado
U mnie problem rozwiązała instalacja wcześniejszej wersji jabbera, po usunieciu kjabber.dll z folderu pluginów wink.gif
SkkF
QUOTE(idarek @ 21.04.2007 - 11:32) *

Jak wezmę "więcej opcji" to niby w Beta mam Core ale nie moge go zaznaczyć.


Prawym przyciskiem myszy
idarek
QUOTE(SkkF @ 21.04.2007 - 14:25) *

Prawym przyciskiem myszy


Dzięki ;]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.