Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: msin32.dll
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
gilek
witam może ktoś podesłać ten pliczek w wersji Win XP Professional SP1? Bo wwalił mi się trojan a norton nie da rady wyleczyć :evil: Z góry dzięki. michalgilewski@op.pl
Lukas77
Z przyjemnością bym Ci go wysłał, ale... nie mogę go znaleźć w WinXP SP1.
Może pomyliłeś się z jedną literką?
KOSMOS
Dokładnir to nie ma takiego pliku, przeszukałem 2 winy :!:
kox
Lepiej nie chciej tego pliku :wink: . Trojan, o którym piszesz to prawdopodobnie PWSteal.Tarno i to właśnie ten plik jest jego główną częścią.
Szczegóły co ten trojan robi i jak go się pozbyć tutaj: http://securityresponse.symantec.com/avcen...teal.tarno.html
Pozdrówka
gilek
w nav napisane jest, że to jakiś keylogger :\ czyli prawdopodobie szpieg. no dobra to można olać, ale jak włączam wina to wyskakuje komunikat, że svchost.exe nie mogło wykonać określonej operacji i jakieś jeszcze liczby są, coś w rodzaju (0x08000) ale nie jestem pewien sad.gif wie ktoś co z tym fantem zrobić mam??? a może ktoś chce przesłać svchost.exe... może to pomoże...


[update]
kox jednak miałeś rację... zasugerowałem się inną nazwą... to to palanciarstwo mnie denerwuje... dzięki smile.gif
[/update]
Olórin
svchost to coś z usługami win'a ale jest tez jakis wirus co tworzy wlasnie taki plik i umieszcza sie w katalogu windowsa (orginalny plik windowsa jest w katalogu system[32])
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.