Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: chyba sie zle zainstalowalo
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
emaestea
zrobilem sobie wlasnie formata
i po zainstalowaniu Konnketa nie mam w nim paru rzeczy
w ogole jak na kogos wchodze to spoko otwiera sie okno, ale potem jak wlaczam druga osobe to sie pokazuje kolejne okienki a nie "przyczepione" w tym pierwszym. nie mam wielu wtyczek(chociaz niby sa wlaczone). W c/program files nie mam folderu "Konnket"*chociaz tam instalowalem, jest tylko Knotify...
wiem ktos czym moze to byc spowodowane i jak to wzystko naprawic ?
na poprzednim Konnekcie nie mialem tych problemow...
skad moge tez pobrac wtyczke, zebym mogl siebie samego dodac na liste i zeby ustawic, zeby opisy ludzi byly pod ich numerami, a nie obok nich ?
pozdrawiam i licze na pomoc smile.gif
saCOOL
http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=6366 - zakładki w oknie rozmowy
http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=8389 - swój opis na liście kontaktów

Ustawienia - Interfejs - Lista Kontaktów - Opis Kontaktu Na Liście - Pod Nazwą

Przede wszystkim to powinieneś się wziąć za siebie i samodzielnie poszukać rozwiązania problemu. W życiu nikt Ci pod nos niczego nie podstawi za darmo tongue.gif. Tak ciężko jest poszukać 3 minuty? Albo użyć Wyszukiwarki?

EDIT: Uprzedzając pytanie: jeśli ktoś nie ma opisu, to i tak będzie wyświetlana jedna pusta linijka pod nim na liście (przy włączonym wyświetlaniu opisu pod kontaktem) i wyeliminować tego się nie da na dziś dzień tongue.gif.
emaestea
ja serio patrzalem po tematach tongue.gif
ale nadal nie wiem. dlaczego nie pojawil mi sie folder Konnekt w dokumentach. nie wiem gdzie mam wklejac te wtyczki wlasnie skoro nie mam tego folderu..
saCOOL
No a ja nie jestem żadnym medium i nie mam pojęcia, co zrypałeś podczas instalacji :>. Wieczorem jak znajdę trochę czasu, to się włamię do Ciebie i poszukam tego folderu, więc nie wyłączaj kompa tongue.gif tongue.gif tongue.gif rotfl.
emaestea
problme w tym, ze jak mozna zwalic instalcje Konnketa jak tam prawie nie trzeba myslec ;p

ps. wlamuj sie wlamuj. ,moze pomozesz:D
saCOOL
A może odinstaluj i zainstaluj ponowne. Doradzam również instalacje na dysku innym niż systemowy. Nie będziesz miał większych problemów przy formacie następnym razem :>.

Konnekt nie wymaga instalacji do działania. Po formacie jeśli był na dysku inny niż systemowy (czyli nie został skasowany tongue.gif) to bez przeszkód można go odpalać i działać. Sam tak robię już od ponad 2 lat. Jedyne problemy jakie występują wtedy, to brak zainstalowanych komponentów, potrzebnych do działania niektórych wtyczek. Na przykład szuKacz wymaga instalacji czegoś tam, nie pamiętam dokładnie, można znaleźć na forum :>. Po formacie instalujesz to znowu na systemowym dyski i odpalasz Konnekta bez problemów :>.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.