Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Różne kolory kontaktów na liście ?
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
KriSLee
Wygląda to tak:


...czyli jeśli ustawiam Ustawienia/Interfejs/Wygląd->Lista kontaktów: Kontakt na jasny niebieski - to tylko kontakty które nie mają tego znaczka '?' mają kolor jasno niebieski - wszystkie inne są jakoś przyciemnione (co jak widać powoduje trudności w odczytaniu np. na czarnym tle).
p.s. Kontakty DOSTĘPNE też mają ten przyciemniony/nieczytelny efekt.

Dlaczego i czy można coś z tym zrobić ?
ciaastek
Jak jakaś osoba robi zmienia status to na chwilę jego barwa się przyciemnia, ale zaraz wraca do ustawionej. Przypatrz się przez parę sekund.
Suchy
Podepnę się z moim pytaniem.
Czy stworzenie wtyczki do nadawania osobnych kolorów kontaktom na liście, lub całym grupom byłoby trudne do zrealizowania?
KriSLee
QUOTE(ciaastek @ 31.03.2007 - 21:41) *

Jak jakaś osoba robi zmienia status to na chwilę jego barwa się przyciemnia, ale zaraz wraca do ustawionej. Przypatrz się przez parę sekund.

No u mnie to nie jest na chwilę i [u]poprawka[/i] to nie jest tylko, tak że osoby z tym znakiem '?' mają przyciemnione.
Proszę o to następny przykład:

Jak widać nawet te kontakty bez znaku '?' (czyli po czasie 20 min. od kiedy nie zmieniały stanu) - są przyciemniane - niektóre, bo widzimy ten ostatni jest w normalnym kolorze, za to wszystkie DOSTĘPNE są przyciemnione...
...tak więc już nie wiem jaka jest reguła :/
skaramanga
Odnawiam wątek bo mam ten sam problem co kolega powyżej. Znaczy się wszystkie dostępne osoby z listy i cześc osób niedostępnych z jakimś nie do końca przeze mnie rozpoznawalnym statusem mają inny kolor ników na liści, i nijak nie moge tego zmienić.
Tak to wygląda, dodam we w momencie na obrazku jedyna włączona wtyczka to GG.

Dodam że kolor wszystkich możliwych czcionek jest ustawiony na biały.
Przeszkadza mi to o tyle ze gdy włączę sobie tłoka i ustawie "przeźroczystość" te kontakty są nieczytelne..
Jakieś pomysły jak można to zmienić?

Odkryłem jeszcze że ma to związek z opisami, jesli kontakt ma opis, to w 99% przypadków ma właśnie przyciemnioną/rozjaśnioną nazwę. Gdy wyłączyłem wyświetlanie opisów to problem znikł, ale to rozwiązanie jak dla mnie nie jest..

Jeszcze jeden update, jak wróciłem do wyświetlania opisów, i kontakty zostało poukładane w kolejności alfabetycznej, a nie pierw te z opisami(czemu sie to zmieniło ani gdzie się to zmienia nie mam pojęcia, może mi ktoś powiedzieć żeby w przyszłości uniknąć takich problemów?), wszystko jest jak trzeba, wszystkie kontakty są wyświetlane w tym samym kolorze.
Dexterxx
A próbowałeś zmieniać tło dla tych czcionek? To też ma wpływ na wygląd.... (zazwyczaj taki brzydki border się tworzy na czcionce ale nie zaszkodzi jak spróbujesz z tym)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.