Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zmiana opisu za pomocą parametru
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
merman
Interesowałaby mnie możliwosć wysłania statusu opisowego do konnekta za pomocą parametru (np. w linku). Jeśli juz da sie coś takiego zrobić prosze mnie oświecić.
2230093
czyli że co że zdalnie z innego konta np gdy jest sie na występach gościnnych?

a ja chce zdalne wyłączanie przy pomocy komendy (konnekta) sieci przy pomocy komendy na określony czas (timer)

merman
Nie z innego kompa tylko z tego samego. Dzieki temu inne programy mogłyby wysyłać opis do K.

Edit: Napisanie takiej wtyczki nie powino chyba być trudne?
merman
Sorry, że tak post pod postem.

Odpowie mi ktoś na temat?
Aule
Dodałem do K+'a w wersji 0.0.1.18 - http://pz16.info/beta/kplus.dll
Obsługa: konnekt.exe -status {net wtyczki} {status} {opis}
{net wtyczki} - sieć wtyczki, najlepiej sprawdzić w SDK, można użyć "gg", albo "jab1", do reszty sieci wartości liczbowe net.
{status} - również wartości liczbowe z SDK, albo: on, off, dnd, chat, na, zw, away
{opis}-jeśli nie chcecie zmieniać to 0, jeśli dłuższy niż jeden wyraz to weźcie w " ".
Przykład:
CODE
konnekt.exe -status jab1 on "Ustawiam sobie opis"


Wtyczka powinna zajmować 72kB, jeśli zajmuje mniej ściągnijcie ponownie.
merman
Spadłeś mi z nieba. Wielkie dzięki. biggrin.gif

Edit: Jest możliwość nie zmieniania statusu?
Aule
Sprobuj dać -1, nie wiem, czy bedzie działać, ale powinno.
merman
Niestety to nie działa.
EDIT: Nie jednak działa. biggrin.gif Jesteś wielki.
EDIT2: Mam problem z wysyłaniem kilku opisów na raz. Dało by sie to wysyłać do kilku sieci w jednym parametrze, albo parametrami przeznaczonymi do poszczególnych sieci?
Aule
Raczej nie i nie za bardzo wyobrażam sobie jak to można by było zrobić. Zresztą teraz nie mam czasu, zastanowię sie już po maturze, bo coś mi świta.
merman
Z góry dzięki.
DonMaRas
QUOTE(merman @ 19.04.2007 - 23:58) *

Z góry dzięki.



a jest opcja żeby tak jak np. jest komenda "/away" przy tejże wtyczce, to żeby dostac spis wszystkich mozliwych komend z okna rozmowy do samego konnekta bez żadnych wtyczek oprócz wymaganych, np. "/costam costam- export listy kont." albo głównie chodzi o "/ cośtamcośtam- zmienia mi sie opis na taki jaki wpisze powiedzmy"

i kilka pytan out-of-topic:
-jak zrobić zeby przyciski okna głównego były na góże?
-jak sie patrzy czy ktos ma cie na liscie kontaktów?
ZenitH
QUOTE(DonMaRas @ 13.12.2007 - 22:41) *

i kilka pytan out-of-topic:
-jak zrobić zeby przyciski okna głównego były na góże?
-jak sie patrzy czy ktos ma cie na liscie kontaktów?


ad 1 nie da się(chyba)
ad2 wtyczka gettoknow


I mam pytanie jak to ma dzialać w k+ tzn wpisując tę komendę "konnekt.exe -status gg off "lll"" z inego konta i gg powinno sie rozlaczyc czy jak to dokladnie dziala??
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.