Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Podmiana wyrazów
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
Thax
Głównie wtyczka podmieniałaby takie wyrazy które ustawimy gdzieś w pliku czy gdziekolwiek przed wysłaniem całej wiadomości.
Łatwa edycja wyrazów by była dużym plusem.

Np. ustawimy podmienianie "chce" na "chcę", i jest o wiele lepiej. smile.gif

Taki bajer dla ludzi którzy szybko piszą lub są zbyt leniwi.

Podobny temat jest "O TU" - http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=8243 ale to jednak nie to samo.
@ndy
Korektor.
Wizard
Popieram, taka wtyczka by się przydała smile.gif. Co prawda jak mówi mój przedmówca jest KoreKtor, ale on ma masę błędów i jest niezalecany w użyciu. Zresztą i tak nie jest rozwijany. Btw. i tak zdecydowałem się go testować, ale wynik był mizerny - pomimo wpisania wyrazów, które chce podmienić, nic się nie działo.
@ndy
@Wizard skoro Korektor nie działa to odpowiem jak wszyscy...będzie w k 0.7 ;]
saCOOL
Ej no bez jaj, korektor jest na łaskach autora, więc to do niego piszcie prośby. A Ty się nie wymądrzaj tongue.gif, używasz M, więc siedź cicho i się ciesz tym co masz tongue.gif.
@ndy
Z tego co się orientuję to korektor nie działa zbyt stabilnie właśnie przez samego konekta. Są problemy z kolejką wiadomości więc tak czy siak to wina K smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.