Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Szary konnekt
Konnekt | Forum > Informacje > Komunikator Konnekt
stefan_z_morza
chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość zamienienia bądź usunięcia szarnych elementów z konnekta. Najbardziej przeszkadza mi ta szarzyzna na dole komunikatora i pasek przewijania- czy nie można w jakiś sposób zainstalować tych panelów w jakichś kolorach?

Tutaj obrazek:
MSQ
No jakoś brak tego obrazka biggrin.gif
ved
pewnie chodzi o ramki
zalezne od stylu windowsa, mozna ukryc za pomoca wtyczki K+, poszukaj na forum
stefan_z_morza
Obrazek już dodałem w pierwszym poście... wcześniej tam był, ktoś usunął? nie wiem...

K+ sobie już testowałem, ale coś nie bardzo to wygląda, jednak wolałbym nie usuwać tej szarzyzny ale po prostu zamienić ją na coś kolorowego :-).


PS. Styl windowsa mam klasyczny- to znaczy bez bajerów, wygląda nie jak XP ale starsze wersje. Czy to ma jakiś związek i nie pozwala na dodanie kolorów do suwaka ani tego panelu na dole komunikatora?
SkkF
Ma na to wpływ, możesz zmienić za pomocą styli windowsa. Ja np. mam szaro-niebieskie.
stefan_z_morza
QUOTE(SkkF @ 9.04.2007 - 21:44) *

Ma na to wpływ, możesz zmienić za pomocą styli windowsa. Ja np. mam szaro-niebieskie.


sad.gif czyli jak mam klasyczny wygląd windowsa to jestem skazany na szarzyznę? Nie mam wyglądu XP-owego, bo po prostu mnie on denerwuje, a nie mam też czasu na przekopywanie setek skórek do windowsa, żeby znaleźć taką, która mi się spodoba. Chciałem pogodzić klasyczny wygląd windowsa z wypasionym wyglądem konnekta. Rozumiem, że to niemożliwe...
rav_
Mozesz zobaczyc to:
http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=7013
stefan_z_morza
Dzięki wszystkim, już sobie poradziłem, zdecydowałem się jednak na K+, ustawiłem to po ludzku i działa jak marzenie. Tylko trochę pracy trzeba było w to włożyć :-). Dodałem mój konnekt do działu "wasze konnekty"- jak ktoś jest ciekawy to może sobie zobaczyć.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.