Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Styl osiedlowy :-)
Konnekt | Forum > Dodatki > Wasz Konnekt
stefan_z_morza
Po 3 dniach jak mam konnekta i mnie udało się coś wypocić. Może komuś się spodoba, w razie czego służę informacją co i jak tongue.gif.





Czcionki, Kolory: jak widać, nic nie zmianiałem, poszarzyłem tylko czcionkę i zaznaczenie kontaktu również na szaro.
Styl CSS: brak.
Schemat ikon: Tango!
Theme kNotify: Nie używam.
pakiet emotikonek: brak
schemat dzwieków: nie potrzebuję dźwięków :-).
używana kompozycja okien w WindowsXP: klasyczny windows (wygląda jak starsze wersje Windowsa).

Wtyczki:
GetToKnow, GG, K+, kStyle, kTransfer, TloK, kUpdate, seleKcja, tabelKa, zniKacz, koNNferencja.


Screen:


MSQ
Można prosić link do tła? smile.gif
EmiLio
Zaraz, zaraz przecież używasz styl CSS! Jak na wygląd win98 twój konnekt może być-sam aktualnie takiego używam mellow.gif
stefan_z_morza
QUOTE(EmiLio @ 10.04.2007 - 21:33) *

Zaraz, zaraz przecież używasz styl CSS!

jeszcze nie dokońca wszystko ogarniam, może i uzywam cool.gif .

Dobra, mała aktualizacja wyglądu:


A tutaj, wedle prośby, samo tło :-) :



Wszystko jest zrobione na bazie gotowych pędzli z deviantart.
psota
Styl CSS = styl okna rozmowy wink.gif
Hanf
jaka czcionka napisales "konnekt" na tle?
stefan_z_morza
To nie jest czcionka tylko gotowy brush ze strony deviantart.com. Niestety nie pamięŧam dokładnie skąd to wziąłem, poszukaj sobie, tam jest sporo takich i pewnie lepsze znajdziesz w tym stylu.

psota, właśnie przeglądałem topic o kIEview i sie skumałem jak to jest z tymi CSSami, no rzeczywiście używam ;-).

jak wrócę do domu to wszystko w pierwszym poście poprawię, tutaj nie moge podejrzeć co i jak dokładnie mam, bo to nie mój komp.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.