Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Uruchomiona aplikacja + opis na gg
Konnekt | Forum > Informacje > Komunikator Konnekt
Neo_xxx
Elo. Od dluzszego czasu uwiera mi taka rzecz wink.gif Mianowicie.. grajac w roznego typu gry online: battlefield, counter-stike, test drive unlimited i jeszcze pare innych na gg ustawiam sobie opis na gg zeby znajomi z ktorymi gram (a oni osobiscie w danej chwili nie graja) wiedzieli ze aktualnie jestem w grze smile.gif Chodzi mi dokladnie o to ze jak odpale jakis plik exe z gry ktory sobie wczesniej zdefiniuje we wtyczce to w opisie gg pojawi sie w jaka gre gram smile.gif Przyklad: we wtyczce dodaje sobie plik TestDriveUnlimited.exe i daje mi opis "TDU:Online" ktory nastepnie po odpaleniu tego pliku pojawia sie w naszym statucie gg. Mysle ze bylo by to calkiem pomocne dla wielu osob... i nie zapominalo by sie tego ustawiac wink.gif Pozdrawiam smile.gif
jiobel.
Taka zagadka: mniej roboty jest przy pisaniu opisu, czy wtyczki? Myślę, że odpowiedź daje do myślenia.
Neo_xxx
hehe smile.gif to rownie dobrze mozna powiedziec po co nam wtyczka checky, sms, dzielnik, kradio, emntify, klock, pokazywanie piosenki z winampa i jeszcze dziesiatki innych skoro to wszystko mozna zrobic sobie bez uzycia wtyczek?smile.gif Aczkolwiek ulatwia to obsluge prawda?smile.gif
ZenitH
QUOTE(Neo_xxx @ 10.04.2007 - 15:55) *

to rownie dobrze mozna powiedziec po co nam wtyczka checky, sms, dzielnik, kradio, emntify, klock, pokazywanie piosenki z winampa i jeszcze dziesiatki innych skoro to wszystko mozna zrobic sobie bez uzycia wtyczek?

Dlatego, że watpie aby komuś chciało się zmieniać opis co trzy minuty dlatego, że w daniej chwili leci inna piosenka:/(kpilot)
Jeżeli w danej chwili grasz to piszesz "Gram w CS'a" i po krzyku. Może odrazu niech napisza wtyczke co bedzie wymyslac opisy bo komus sie nie chce nacisnac kilku klawiszy dry.gif
SkkF
W kAway jest/była taka opcja, przy włączonej aplikacji pełnoekranowej.
Neo_xxx
Tylko ze ta opcja dzialala jak chciala wink.gif
Boze jakie Wy macie problemy wink.gif Mi by sie osobiscie taka wtyczka przydala i tyle... ktos bedzie chcial to napisze.. nie to trudno smile.gif Ja sie niestety na programowaniu nie znam narazie wiec nic nie wymysle smile.gif Pozdrawiam smile.gif
stranded
+1
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.