Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: 2 monitory bug
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
PelzaK1
witam.

Problem jest następujący, nie wiem czy gdzieś zauważony, ale nie znalazłem tego na forum:

Mam 2 monitory, z których prawy jest monitorem głównym. Kiedy otwieram okno wiadomości, historię, czy cokolwiek innego, to te okna otwierają się poza prawą krawędzią prawego monitora... Aby je pokazać na ekranie muszę kliknąć prawym na taskbarze, wybrać opcję przesuń... ruszyć oknem za pomocą kursorów, wtedy mogę przesunąć to okno na pulpit. Okno ma szerokość 2 monitorów, więc muszę je jeszcze zmniejszać za każdym razem.. Wygląda na to, że konnekt źle ustawia pozycję nowych okienek, i ustawia je 1 pixel za prawym głównym pulpitem, do tego resajzując je w poziomie do szerokości 2 monitorów.

Czy ktoś mógłby jakoś pomóc, ewentualnie rozwiązać problem? Może jakieś dodatkowe informacje mogę podać.

pzdr;
PelzaK1
nikt nie używa 2 monitorów? Czy tylko mnie się problem czepił :>
Konrado
Ja używam dwóch monitorów, problemu nie zauważyłem, polecam program UltraMon bardzo ładnie rozpisany program do obsługi dwóch monitów.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.