Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Gadu-Gadu - rewolucyjne udoskonalenia i zmiany
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
bakerss
czytam tak sobie ostatnio gg3d.com i na co natrafiłem - nowa wersja GG biggrin.gif i co sie okazuje, pierwsza istatna zmiana: " dodano - na stałe - sbaner reklamujący usługę 'Gadu-Gadu w Era Omnix' w oknie rozmowy."
wymiękam biggrin.gif jedyne co oni dobrze robią to wprowadzają bannery laugh.gif
Olórin
tez sie z tego niezle usmialem biggrin.gif
Aule
biggrin.gif Dlatego właśnie wole konnekta. Okienko rozmowy sie szybko ładuje i ładniej bez tej "ozdoby wygląda". Hao przynajmniej nie wprowadza bannerów i (chyba) nie ma takiego zamiaru. tongue.gif
kox
QUOTE(bakerss)
nowa wersja GG biggrin.gif i co sie okazuje, pierwsza istatna zmiana: \"  dodano - na stałe - sbaner reklamujący usługę 'Gadu-Gadu w Era Omnix' w oknie rozmowy.\"
Niee noo... Konnekt do kosza, wracam na GG..
pienio
QUOTE(pz16)
biggrin.gif Dlatego właśnie wole konnekta. Okienko rozmowy sie szybko ładuje i ładniej bez tej \"ozdoby wygląda\". Hao przynajmniej nie wprowadza bannerów i (chyba) nie ma takiego zamiaru.  tongue.gif

mysle ze jednak i hao w koncu zostanie opetany przez bannerki wink.gif
misiu98
...a wtedy pewnie pojawi się w "Katalogu" jakiś k(Banner)Iller...
A może od razu wrzucić bannery jako plugina? kto będzie chciał, ten sobie włączy... :oops:
Lukas77
Hehe, naprawdę niezła myśl. Po co czekać jak ktoś napisze Banner-Killera (a na pewno napisze) tylko wypuścić wtyczkę kBanner, która po instalacji jest domyślnie włączona i jak ktoś chce to może ją wyłączyć. Dużo ludzi po prostu jej nie wyłączy bo nie będą im przeszkadzać bannery.
Ostatnio namówiłem na konnekta, a raczej zbawiłem, znajomego który jeździ do Norwegii do pracy. Tam korzysta z internetu przez tel. komórkowy łącząc przez podczerwień z laptopem. Jedno połączenie z GG zżerało mu masę cennych kilobajtów, a w dodtaku bannery zmieniają się co jakiś czas. Konnekt okazał się dla niego zbawieniem smile.gif
"Różni ludzie, różne potrzeby..." a ja dodam jeszcze "Konnekt - masz wybór".
Pozdrawiam
bakerss
znów gg3d.com: " Nowa wersja Tlena! Jego numer to 4.20.2.2. Prawdopodobnie nic nowego w SDK nie ma, zmiany nastąpiły jedynie w pliku tlen.exe. Niestety, dodano banner reklamowy w oknie do wysyłania SMS." user posted image Pozdrawiamy bannerowców biggrin.gif
Olórin
buahahahahahahahahahha, to sie nadaje na strone glowną joemonstera smile.gif
Sahasrara
I niech ktoś teraz powie że Tlen nie jest najlepszy. tongue.gif
stryku
QUOTE(pz16)
Hao przynajmniej nie wprowadza bannerów i (chyba) nie ma takiego zamiaru.  tongue.gif


Kawalek tekstu z : http://www.konnekt.info/info.php

"Naszym celem nie jest odbieranie dochodów z reklam firmie obsługującej serwery GG. Jak tylko zostanie zaimplementowany kod obsługujący banery (a nie ma wątpliwości że to nastąpi) będziemy dążyć do nawiązania współpracy z GG tak aby obie strony były usatyskacjonowane. "


To kiedy ten kBannerKiller ?? tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.