Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: przesunięta godzina
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
sn0wman
wiadomości które do mnie przychodzą mają cofniętą godzinę o 2 h. jak u mnie pisze 22 przy mojej wiadomości, to przy czyjejś 20, na przykład. co się dzieje ?
Sija
moze w jakiej sieci powiedz...
EmiLio
Może ten co do ciebie pisze ma źle ustawiony zegar, bo konnekt, to co do ciebie przychodzi, pokazuje czas z twojego rozmówcy kompa. wink.gif
sn0wman
rzecz dotyczy sieci gg. i raczej wszystkich kontaktów. sprawdziłem dwa.

//0.6.22.138 i raczej wszystko up-to-date.
psota
A korzystasz z kIEview czy kDuoView? I gdzie mieszkasz (w sensie strefy czasowej).
sn0wman
kIEView, strefa polska czyli gmt+1 (ta sama co rozmówcy) smile.gif
lelusz
u mnie podobnie, roznica jest kilkuminutowa w sieci gg ;/
strefa rozmowy ta sama ;]
miloby bylo gdybys ktos kto sie na tym zna zmienil cos w wtyczce gg [poruszalem ten temat juz na forum i doszlismy do wniosku ze to najprawdopodobniej wina wtyczki]
Keleos
U mnie także jest przesunięcie czasami, ale to kwestia 2-3 minut.. schemat rozmowy wygląda mniej więcej tak (nie zawsze, ale często)

Keleos: (22:25)
xx
AA: (22:23)
xxx
Keleos: (22:26)
xx
AA: (22:24)
xxx
Keleos: (22:27)
xx
sn0wman
już jest ok. trudno powiedzieć co było nie tak. w tym samym czasie nie działała mi synchronizacja zegara systemowego, a ten poprawnie był wyświetlany tylko przy WYŁACZONYM 'automatycznym uwzględnianiu zmian czasu'. naprawiło się samo. nie wnikam.
supervisor
sn0wman sposób z wyłanczaniem automatycznej zmiany czasu działa.
Po naprawienu sprawy mozna spokojnie włączyć spowrotem tą opcje a czas pozostaje właściwy.

Wielkie thx sn0w smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.