Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Nieznane dźwięki?
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
m4c13x
Witam.. mam dosyć dziwny problem. Mój Konnekt wydaje z siebie dosyć dziwne dźwięki blink.gif

Przy każdej akcji, np zmianie czyjegoś statusu albo jak ktoś do mnie napisze czy cokolwiek innego, to słysze: Sorry I did not understand. - lub jakoś podobnie.... Zastanawiam się co to jest, bardzo denerwujące.

Mam nadzieję, że opisałem problem dosyć jasno, pomóżcie tongue.gif
Ventrue
Dźwięki Konnekta możesz wyłączyć w Ustawieniach... Ew. jescze mpgą być przypisane do konkretnej osoby, ale to chyba ficzer wtyczki;)
m4c13x
QUOTE(Ventrue @ 14.04.2007 - 16:27) *

Dźwięki Konnekta możesz wyłączyć w Ustawieniach... Ew. jescze mpgą być przypisane do konkretnej osoby, ale to chyba ficzer wtyczki;)


W tym problem, że to nie są dźwięki Konnekta! Usunąłem wszystkie, oprócz counter_strike i nadal tak mam. Może to jakaś inna wtyczka wydaje z siebie te dźwięki? tongue.gif
Btw, wyłączanie dźwięków w Konnekcie nie pomaga ;]
stivo
Zapewne m4c13x korzysta z Opery i jej silnika rozpoznającego komendy głosowe + w K ma ustawione miganie Scroll Lockiem. A właśnie ten przycisk w Operze służy do podawania komend, które silnik Opery ma rozpoznawać.
Więc w momencie nadejścia wiadomości czy zmiany statusu przez kogokolwiek miga dioda Scroll Locka tak jak by go ktoś wciskał, a wtedy silniek ten nie rozpoznając komendy (której notabene nie ma) wygłaszą ową wiadomość.

Chyba dość jasno to opisałem? biggrin.gif
m4c13x
Wyłączyłem sterowanie głosem w Operze i wszystko śmiga jak należy smile.gif
Dzięki stivo, znów mi pomogłeś biggrin.gif
Ventrue
Dokładnie o tym samy pomyślałem godzinkę temu. Miałem napisać, ale byłem na spacerze:)
stivo
Ja od razu o tym pomyślałem, bo sam się z tym zetknąłem w K i AQQ. Też od razu wywaliłem to rozpoznawanie mowy w Operze wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.