Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: zWhisper
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Okno rozmowy (kIEView)
Konrado


Do wstawienia tego stylu pod własną nazwą przekonał mnie zhvir biggrin.gif. Styl jest modyfikacją zAlphy. W pliku css w miejsce <nazwa pliku tła> wstawić nazwe pliku tapety która została skopiowana do folderu "kWhisper"(proszę zwrócić uwagę na rozszerzenie). smile.gif

Moje tło jest przykłądowe po instalacji dostaniecie wersje bez tła, a raczej z szarym tłem xD

Styl wymaga zainstalowanej przeglądarki IE7. Zgłaszać wszelkie błedy w miarę możliwości poprawie xD ale supportu pełnego nie gwarantuje smile.gif

Kliknij, aby zobaczyć załącznik (kWhisper.rar)
EmiLio
Baaaaardzo ładny styl, mógłbym prosić o to tło z przykładowego obrazka?? rolleyes.gif
Sebaseba1987
Super sprawa, bardzo fajny styl biggrin.gif dzieki wink.gif
Jeszcze nie mialem okazji dokladniej przetestowac ale cos powoli mi sie odswieza czasami tlo po przesunieciu okna rozmowy.. co wcale nie dyskwalifikuje stulu z uzywania go przeze mnie smile.gif

dziala nawet pod kDuo (Template) biggrin.gif- edit: nie do konca prawidlowo tongue.gif
Konrado
QUOTE(EmiLio @ 10.05.2007 - 13:34) *

tło z przykładowego obrazka:rolleyes:



Miałeś ją pod swoja odpowiedzią w Pulpitach biggrin.gif
http://www.konnekt.info/forum/index.php?sh...512&st=660#

QUOTE
Super sprawa, bardzo fajny styl:D dzieki wink.gif


smile.gif
EmiLio
W życiu bym się nie domyślił że to z tej tapety smile.gif
HavocLP
Hm...jak zrobic zeby tlo niezalezalo od polozenia okna na pulpicie? idiotyczne to troche sad.gif
Konrado
Cóż, rzecz gustu:

CODE
{
    background-attachment: fixed;
    background-repeat: no-repeat;
    background-image: url(kWHisper/Mac_OS_X_Tiger_by_ChicanoDesigns.jpg);
}


Sądze że wystraczy przy body zostawić tyle kodu, chodz mogę się mylić smile.gif
silvervenom
Fajny pomysł ale coś mi nie działa po wgraniu tapetki pojawia mi się tylko róg a tapeta znajduje sie w lewym górnym rogu ekranu. Pozdrawiam
Konrado
Możesz jasniej, najlepiej daj screena.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.