Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: "Bardzo" dynamiczny opis stanu
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
Mruczek
Czy istnieje wtyczka, która pomoże rozwiązać mi mój nastepujący problem? Proszę pominąć w rozważaniach sensowność problemu!

Chciałbym, by Konnekt w statusie opisowym wyświetlał aktualny "stan" komputera na którym jest zainstalowany. To znaczy, przykładowo:

Status: OK, IP: 83.29.123.123, Load: 50%

Boldem oznaczyłem dane zmieniające się. Oczywiście stan nie musi być (a nawet nie powinien) zmieniany często, 10 minut spokojnie wystarczy.

W sumie ideałem była by wtyczka, która potrafi złożyć tekst opisu np. ze stałego tekstu (to co nie jest wytłuszczone) i doda odpowiednią zawartość plików tekstowych (tworzonych już przez inne programy) i "wklei" to jako ten tekst "wyboldowany", ewentualnie po prostu niech wyświetla (ustawia jako opis) tekst z pliku tekstowego, a ja już sobie ten plik sam utworzę.

Mam nadzieję, że trafiłem w odpowiedni dział forum, jeśli nie, to proszę o przeniesienie mojego posta w miejsce dla niego przeznaczone.
Pozdrawiam wszystkich i z góry dziękuję za zajęcie się moim problemem. (Jakieś tipsy, jak mam sam napisać włąsną wtyczkę do tego celu też chetnie przyjmę. Programowanie nie jest mi obce.)
SkkF
Hmm, checky i "kradnięcie" opisu? Powinno tak się chyba dać.
Mruczek
QUOTE(SkkF @ 14.04.2007 - 21:41) *

Hmm, checky i "kradnięcie" opisu? Powinno tak się chyba dać.

Dzięki! Będzie działać :-)

Jeszcze jedno, bo wtyczek jest dużo, nie wszystkie są rozwijane itp.:
Czym się teraz "kradnie" opisy? Ja znalazłem jakąś wersję (0.7.0.0) wtyczki "funK" i co prawda sprawdza się ona na razie, ale może jest coś nowszego. Ściągałem ją z forum, bo w "autoauktualizacji" jej nie znalazłem.
merman
Raczej nie ma nic innego.
Sebaseba1987
Jeszcze "k.pilot" v0.2.0.0 ma opcje kradniecia opisu- moim zdaniem lepsza niz "funK"
saCOOL
Ciężko powiedzieć, czy lepszy. Osobiście miałem problemy ze stabilnością K przy jego używaniu. Gryzie się z czymś, powodując krytyki. Nie miałem ochoty dociekania, gdzie dokładniej leży problem.

Jeśli sklecisz coś interesującego z tym checky, to się podziel z nami :>.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.