Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: konnekt - linux
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Estaton
Zainstalowałem konnekta poprzez wine, uruchamia się ładnie, nawiązuje łączność z sieciami, wyświetla dostępnych znajomych. Kiedy próbowałem otworzyć okno rozmowy system uznał, ze należy zainstalować Gecko, po instalacji po uruchomieniu okna pojawia mi się komunikat:

QUOTE
Temat: invoke
DISPID_DOCUMENTCOMPLETE


okno wugląda tak, ze mam dużymi literami znaczniki <html></html> i nic poza tym, nie widzę moich wysłanych wiadomości, nie widzę wiadomości przychodzących, ale wiem, ze moje dochodziły do adresata.
Znalazłem jedyny watek z taką sytuacją (niestety pod Windowsem), i polecali instalacje aktualizacji itp, itd. Niestety instalacja nic nie pomogła sad.gif

Jeżeli ktoś będzie mi w stanie pomóc byłbym bardzo wdzięczny, bo szlag mnie trafiał, jak miałem korzystać z gaim, kopete czy kadu

Mój system to Ubuntu 6.10
psota
Po prostu nie masz ActiveX w wine
Wyłącz kIEview/kDuoView bądź zainstaluj IEs4linux np. tym sposobem.
Podobno są problemy, że miejsce wpisywania się nie wyświetla po zainstalowaniu IEs4linux.
Ja takich problemów nie miałem.
Estaton
zrobiłem jak radziłeś, wine juz miałem, ale wsadziłem odpowiednie katalogi tam gdzie trzeba, mam ie6 (nie skomentuję mad.gif ) ale niestety dalej jest to samo :/ i teraz jeszcze w ustawieniach mam tak małe czcionki, że muszę raczej z pamięci po ustawieniach się poruszać niż z tego co widzę....
a tak już się ucieszyłem, jak wine pchnął konnekta :| szkoda tylko, że nie do końca
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.