Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Nie można wysłać zrzutu ekranu
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
Orion90
Kiedy próbuje wysłać zrzut ekranu lub jego fragment Konnekt wyświetla informację, że największy możliwy rozmiar obrazka to 20 KiB. I przez to nic nie da się wysłać.

Próbowałem zmieniać ustawienia GGimage ale nic nie pomaga. mad.gif A kiedyś działało bez problemu.

Możliwe, że to wina protokołu GG, może ktoś z Was zna odpowiedź?
Konrado
Wystarczy, że strona której wysyłasz zrzut zmieni status. Było, wałkowane kilka razy, temat do śmieci blink.gif
Orion90
Otóż nie! Twoja porada się nie sprawdziła. Zrzutu ekranu nie da się wysłać bez względu na status (lub jego zmiany) osoby do której wysyłam.
dulek000
Może osoba ma po prostu ustawiony limit do 20KiB?
keeveek
albo jego klient w ogóle nie obsługuje wysyłania obrazków? albo ma je wyłączone?
Konrado
Mi konnekt za kare chyba zaczął wysyłać obrazki w taki sposób:



Screeny zapisuje do folderu ale do okna rozmowy już nei wkleja :?

Myślę, że chodzi o to że uruchomienie na komputerze Konnektportable zmieniło miejsce profilu na katalog konnekta. Czy jest mozliwa zmiana miejsca katalogu po instalacji konnekta?
dulek000
Poszukaj w rejestrze, tam jest to ustawienie.
Konrado
Szukałem i ani pod Current user ani pod local machine w software nie ma klucza "konnekt" mellow.gif
dulek000
HKEY_CURRENT_USER\Software\Stamina\Konnekt\ProfilesDir
Konrado
Dzięki wielkie dulek000, tak jak myslałem zmiana położenia miejsc profilii powodowała te błedy w imagegg smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.