Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: dziwne
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
rosomak
mam 2 problemy z konnektem wink.gif

1. czasem poprostu sie rozlacza i musze recznie go polaczyc.. we wczesniejszej wersji sam probowal;)) , teraz tez proboje ale mu nie wychodzi;)

2. mam czerwone slonko czyli offline , klikam na zolte ...mruga.....
mruga...
mruga...
klikam spowrotem na czerwone...o! polaczyl!

dodam tylko ze w sumie to jedyny sposob polaczeni sie konnekta u mnie pomruga pozniej daje na niedostepny i wskakuje odrazu zolte samo;))

mam konnekta .103 + win2k+patcze systkie + ie6


we wczesniejszych wersjach sie tak nie dzialo wczesnij poprostu sie laczyl bez zbednych cyrygieli(tak sie to pisze?)

pozdrawiam
hao
Hmmm... Ciekawe... Sprawdź listę serwerów GG, upewnij się, że masz wyłączone SSL (ostatnio jakoś rzadko to działa, ale czasem działa, co znaczy że to chyba nie wina K smile.gif) i w sumie nic innego nie przychodzi mi do głowy... Nic w tych okolicach nie było zmieniane... Jaką miałeś poprzednią wersję?
bakerss
Znaczy masz włączoną funkcje Połączenia-> Wznawiaj połączenia i łącz automatycznie [tak dla pewności]
QUOTE
systkie

no ciekawe ;]
QUOTE
cyrygieli

cerygieli ? biggrin.gif a może sie myle biggrin.gif
rosomak
Połączenia-> Wznawiaj połączenia i łącz automatycznie - mam wlaczona smile.gif
ssl wylaczony
lista serverow domyslna i korzystam z .85 tzn servera smile.gif
a konnekty mam po koleji te co wychodzily wink.gif

dzis np polaczyl sie sam bez problemu;)) ale pewno wieczorem znow zacznie wydziwiac wink.gif) swoja droga to nawet tak strasznie to nie przeszkadza;)))
pienio
a u mnie tam smiga piknie! smile.gif
QUOTE(bakerss)
QUOTE
cyrygieli

cerygieli ? biggrin.gif a może sie myle biggrin.gif

hmm.. ciekawe. ja zawsze myslealem ze "ceregieli"...
vojtek
Ceregiele - wyjasnienie tutaj: http://wiem.onet.pl/wiem/01b7b6.html

To tak kontynuujac ten OT ;-)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.