Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: skróty klawiszowe
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
Dr_FalkoN_Pl
Nie wiem, czy to przeoczenie, czy jakiś bug, ale nie działa mi skrót klawiszowy "ctrl+c" w oknie rozmowy trochę to irytujące, szczególnie jeżeli ktoś obsługuje komputer częściej używając klawiatury niż myszki. mad.gif
Konekta używam już od dłuższego czasu i kilka razy go już przeinstalowywałem więc wydaje mi się, że nie jest to jakiś przypadkowy błąd.

Bardzo prosił bym o sugestie na temat tego problemu jeżeli problem może leżeć po mojej stronie.

PS
(skrót"ctrl+v" działa bez zarzutów)

Z góry dziękuje za pomoc smile.gif
psota
Jest to błąd wtyczki Tabletka (od zakładek), rozwiązaniem jest albo wyłączenie wtyczki, albo korzystanie z kDuoView
Dr_FalkoN_Pl
A czy i jeśli tak to kiedy ten błąd zostanie naprawiony??
saCOOL
Na naprawienie błędu w szybkim tempie bym nie liczył. Ogólnie znany mankament. Jak sobie z tym poradzić? Użyć kopiowania jak w IRC (po zaznaczeniu, tekst jest automatycznie kopiowany). W ustawieniach można to zaznaczyć. Lub oczywiście tak jak napisał poprzednik: przerzucić się na kDuoView (występują problemy z wysyłaniem obrazków z ggimage przy kDuoView, pisze od razu, żeby nie było tongue.gif, problem ggimage też nie zostanie szybko naprawiony raczej tongue.gif..)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.