Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: spoza listy
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
kox
Wiadomości->Spoza listy
Hmm... szczerze mówiąc nigdy nie używałem tej opcji i o dziwo nie działa ona u mnie prawidłowo. Chodzi o to, że osoba spoza listy pisząca do mnie nie dostaje powiadomienia o tym, że została zablokowana i ma podać hasło. Gdyby jednak osoba ta wiedziała jakie jest hasło i wpisała je, to zostanie prawidłowo przepuszczona. Najśmieszniejsze jest to, że gdy ja rozłączę się z GG i połączę na nowo, osoba ta dostanie zaległe ostrzeżenie o zablokowaniu tyle razy ile razy wcześniej próbowała się do mnie odzywać.
Podsumowując, Konnekt zamiast ostrzeżenie wysłać od razu, trzyma je w kolejce i wysyła dopiero po ponownym połączeniu z serwerem.
Czy ktoś jeszcze ma taki problem, czy tylko u mnie coś nie tak? Nie widziałem żeby ten problem był omawiany.
Olórin
prawdopodobnie problem tkwi w tym że K nie wysyła zapytań o hasło kiedy jestes niewidoczny
kox
Heh bingo smile.gif
Sahasrara
Nie wysyła zapytań ale kolejkuje je i wysyła później, czy tak? Trochę to bezsensowne moim zdaniem, nie lepiej by było jakby nic nie wysyłał/kolejkował podczas gdy jesteśmy niewidoczni? Po prostu cisza, przecież niedostępni nic nie odbierają. wink.gif
kox
Dokładnie tak to właśnie działa. Gdyby tak jeszcze dawał znać, że udało się ominąć blokadę to byłoby idealnie wink.gif
UNK
z tym chyba by byl raczej problem, bo jesli masz wylaczonego K, wlanczasz go i dochodza do Ciebie wiadomosci od servera K automatycznie wysyla wiadomosc do kogos kto nie jest na liscie.
btw tak samo dziala wtyczka w pgg Text Filter (czy jak to tam leci)
jesli ktos przesle Ci lancuszek a Ty go dostaniesz z "opoznieniem" to osoba ktora Ci wyslala ten lancuszek dostanie odpowiedz zwrotna takze z "opoznieniem"
kox
Nie w tym rzecz. Łańcuszek już do mnie dotarł i został zablokowany, a moja na niego odpowiedź nie szła dalej tylko czekała na nowe połączenie i dopiero wtedy była wysyłana (np. na drugi dzień).
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.