Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Grupy kontaktow
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Patro
jak tworzylem grupy kontaktow to utworzyla mi sie taka, ktorej nie moge usunac i nie moge zmienic jej nazwy, zeby wszystko bylo jasne to nie jest ta grupa na ktorej sa wszyscy i z ktorej rozdzielam ludzi na poszczegolne podgrupy ,domyslnie chyba nazwana ,,*,, ta ktora mi sie utworzyla dziala podobnie jak grupa ,,*,, ale nie da sie jej usunac ,zmienic nazwy, nic nie da sie z nia zrobic ,nawet w ustawieniach... ktos ma pomysly? nic mi nie pokazuje ,zadnych bledow , niczego.... a i zmiany ktore wprowadze w tej ogolnej grupie nanosza mi sie na te grupe ktora sie stworzyla sama, dziala jak duplikat
ZeuS_85
usuń wtyczkę i wgraj na nowo smile.gif
tez tak miałem z tym, że ja mogłem usunąć te grupy ale przy ponownym starcie znów się tworzyły tongue.gif
GrzybeQ
QUOTE(ZeuS_85 @ 21.03.2008 - 03:25) *

usuń wtyczkę i wgraj na nowo smile.gif
tez tak miałem z tym, że ja mogłem usunąć te grupy ale przy ponownym starcie znów się tworzyły tongue.gif


O jaką wtyczkę Ci chodzi? Bo nie za bardzo rozumiem a mam ten sam problem.. : )
LooL
SprzataczK odpowiada za grupowanie kontaktów wiec zapewne o tą wtyczke chodziło.
GrzybeQ
Ale ja nie używam sprzątaczK, dodałem po prostu grupę, a ona tak jakby zduplikowała tą domyślną (z nazwą *).. Tej nowej nie można usunąć ani edytować, nic nie pomaga..
mushie
Mam dokładnie ten sam problem.. Może ktoś coś zaradzić? Z góry dzięki..
WRON3k

jak widzicie ja sobie zmieniłem z * na <<all>>
i jest to grupa domyślna w której znajdują się kontakty z wszystkich grup (ewentualnie można też ustawić że w tej grupie będą znajdować się kontakty nie przydzielone do żadnej grupy (ja tak sobie ustawiłem tongue.gif ) )
jeśli chcecie mieć tylko jedną grupę z wszystkimi kontaktami to nie twórzcie nowej grupy kontaktów tylko zmieńcie nazwę domyślnej grupy !
mushie
Nie o to mi chodzi, chciałem zrobić sobie nową grupę więc wszedłem w Ustawienia -> Grupy -> Edycj Listę Grup i dodałem nową, ale ona zamiast być pusta to zawiera te same kontakty co grupa domyślna..

Domyślna grupa:
http://i28.tinypic.com/5x4h85.jpg

Nowa grupa (której nie da sie edytować, usunąć):
http://i28.tinypic.com/hsrj2x.jpg

Obydwie grupy wyglądają tak samo, nie mogę usunąć, edytować, ani nic zrobić z tą powieloną, niechcianą.. Wie ktoś jak ją usunąć bo normalne sposoby nie działają.. : /
Brtk
Pozmieniaj wszystkim grupę na domyślną i wtedy spróbuj usunąć tamtą. Możesz jeszcze potem spróbować zmienić nazwę grupy, albo usuwać ją po wyłączeniu większości wtyczek…
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.