Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: info o zmianie statusu w onie rozmowy
Konnekt | Forum > Informacje > Komunikator Konnekt
smieciu
SIEMA , witawka
sytuacja:

na konnekcie jak sie ktos pojawia to ustawia sie na gorze w liscie kontaktow (przeskakuje innych dlugo niedostepnych) w moim konnekcie.
ostatnio jeden z moich kontaktow pomimo niewidocznoscicaly czas jest u gory, mam tez zaznaczona opcje zeby mnie informowalo o zmianie statusu w okienku rozmowy, wiec otwieram sobie okienko z ta osoba i przewaznie od 5ciu do 10ciu razy pokazuje sie komunikat ze uzytkownik jest "niedostepny" , przy innych uzytkownikach tak nie ma.
I teraz moje blyskotliwe spostrzezenia podejrzliwe:

Czy ta osoba mnie nie skanuje jakos albo nie nasluchuje czegos?
nie wiem na jakiej podstawie rejestruje sie zmiana statusu, ale jesli z uwagi na pyng no to znaczy ze mnie pynguje jakas maszynka ?
prosze o odpowiedz i wyrozumialosc, chcialbym tylko wiedziec dlaczego ciagle sie rejestruje zmiana statusu
FILEK
Raczej nie skanuje. Zauwazylem taką sytuacje u osob, które uzywają AQQ. Zawsze jak łączą sie z siecią na status niewidoczny, to Konnekt i tak to wychwyca i ukazuje ich status na gorze jako niedostepny wink.gif Także jest to na korzyść Konnekta bo wykryje Ci takich "niewidocznych" wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.