Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: problem z poprawnym wyswietlaniem ludzi na liscie
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
Bull_Byk
od jakiegos czasu mam taki problem ze gdy mam dopisanych nowych ludzi do listy kontaktow to jak wlaczam konnekt to albo opisow nie widze ani nawet nie widze ze ktos jest dostepny. dopiero jak najade na dany kontakt wlacze edycje i zrobie zapisz dopiero w tym momencie okazuje sie ze ktos jest dostepny i ma opis. a wczesniej byl niedostepny i w ogole. opisu nie mial. czym to jest spowodowane?? zaznaczam ze proces musze powtarzac za kazdym razem gdy wlacze konnekta. to jest co najmniej denerwujace ;/
jiobel.
Sieć, wtyczki, blablabla™? Wróżek na tym forum jak na lekarstwo.

A przy okazji, zobacz czy przy ponownym połączeniu z siecią (GG / Tlen / xmpp) problem występuje.
Bull_Byk
QUOTE(jiobel. @ 26.04.2007 - 21:43) *

Sieć, wtyczki, blablabla™? Wróżek na tym forum jak na lekarstwo.

A przy okazji, zobacz czy przy ponownym połączeniu z siecią (GG / Tlen / xmpp) problem występuje.


no po ponownym polaczeniu z gadu-gadu nie wykrywa znow tych osob. czyzby cos zwiazanego z wtykcza do obslugi gg??
Sija
tak sie dzieje jezeli masz wiecej niz ~400 kontaktow gg na liscie
saCOOL
Aaa i żeby nie było: błąd 400 kontaktów to wina protokołu gg a nie Konnekta.
Bull_Byk
hmmmm musialbym policzyc tongue.gif ile mam ludzi ;p

dzieki za info. pousuwam zbedne osoby w takim razie ;p
saCOOL
kDodatki wyświetlają ilość osób na liście.
Lesny7
No problem nadal nie rozwiazany...?

Jestem Administratorem Serwrow głosowych, gier, roznych stron... Moja lista jest dosyc obszerna bo prawie 1000 osob.
Wiekszosc jest mi potrzebana abym sie nie pogubil... No i niestety mam ten sam problem co kolega napisal w pierwszym poscie.... Musze edytowac goscia i dac zapisz dopiero mi sie pokazuje widoczny. Plz pomozcie mi... Jak to naprawic badz zmienic nie kasujac ludzi z listy zalezy mi na tej liscie.

Gdyby ktos wiedzial to prosze o kontakt GG: 4365485
BTW tutaj tez bede zerkal.

Za pomoc z gory dziekuje.
dulek000
Sprawdź, czy na zwykłym GG będzie ok. Jeśli nie - nic nie da się zrobić.
Lesny7

Na zwyklym jest ok. Nie pamietam zebym mial problemy..
Wirone
Mam ten sam problem i o ile mógłbym zrezygnować ze statusów różnych ludzi bo i tak ich nie czytam gdy nie są mi potrzebne, o tyle zawsze muszę edytować gg swojej dziewczyny by widzieć, że jest dostępna, co mnie irytuje.

Jest jakiś sposób, np ręczna edycja pliku kontaktów, by zmienić kolejność wczytywanych ludzi, by Jej kontakt był w porządku, a jakiś inny olać?

---edit----
W kontaktach eximp jakie znaczenie ma <row id="1073742129">?? Domyślam się, że "1073742129" to Unix_timestamp, tak? tylko do czego on się odnosi, bo na pewno nie do daty dodania danego kontaktu do listy bo wyszłoby że moją dziewczynę dodałem w 2004 roku, a znamy się dopiero trochę ponad pół roku hehehe smile.gif

Ale przeniosłem sobie cały Jej "row" wyżej, na drugą pozycję, bo był gdzieś pod koniec, zobaczymy czy to pomoże.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.