Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z formatowaniem tekstu
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
oort
Na początek screenshot:


Jak widać jeśli wiadomość zawiera jakieś formatowanie, to w Konnekcie wyświetlana jest w jednej linii. Jakimś sposobem ignorowane są znaki nowej linii.

A teraz dlaczego jest to dla mnie takie istotne. Jestem jednym z twórców Infobota dostępnego pod numerkiem gg:3217426
W nowej wersji mieliśmy wprowadzić pogrubione fragmenty wiadomości, ale po drodze wyszedł ten błąd w Konnekcie, więc chwilowo z tego zrezygnowaliśmy. Pisaliśmy w tej sprawie do hao, ale chyba od miesiąca jest na wakacjach. W związku z tym mam pytanie, czy jest szansa, żeby zostało to poprawione w najbliższej przyszłości? Nie chodzi nawet o to, żeby formatowanie było wyświetlane, ale o samo przejście do nowej linii.
psota
U mnie jest przejście do nowej linii.
Sprawdzałem w:
kDuoView,
kIEview
i w pustym konnekcie z samym GG.
MokrySedeS
Ja też to sprawdziłem w różnych konfigach (wszystkie wtyczki których używam wł., wszystkie oprócz gg wył. itd.) i za każdym razem pojawia mi się ten problem :/ Zauważyłem dodatkowo, że wiadomości pisane z konnekta na gg też nie są pokazywane prawidłowo...

Mucha
To błąd wtyczki gg który chyba jest od początku tylko przedtem tego nikt nie zauważał po prostu, jak jest jakiekolwiek formatowanie to gg.dll nie przekazuje żadnych znaków nowej linii. A szans na poprawienie szybko (jeśli i wogóle) tego błędu nie ma.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.