Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: pytanie
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
magda1992
chidzi o to ze mi nie pokazuje kontaktow dostepnyhc z tlena na moim konekcie prosze o rade
psota
więcej szczegółów wink.gif
MSQ
Pozmieniali coś w protokole. Wtyczka do Mirandy została już zaktualizowana i poradziła się sobie z tym problemem, lecz z DwuTlenkiem pozostanie pewnie tak jak jest i nie doczekamy się update'u wink.gif
saCOOL
Moja rada: zacząć używać transportu tlena poprzez jabbera (na przykład chrome.pl). aktualizacji wtyczki się nie doczekamy (nie ma co owijać w bawełnę :>), więc to jedyna rada, jeśli chcesz nadal sprawnie używać tego protokołu (inna rzecz, że tlen na transporcie jabbera, działa znacznie lepiej niż na samym dwutlenku :>).
magda1992
QUOTE(magda1992 @ 28.04.2007 - 17:56) *

chidzi o to ze mi nie pokazuje kontaktow dostepnyhc z tlena na moim konekcie prosze o rade



ale mi chodzi o to ze jak jestem dostepna to u mnie niema dostepnych osob na tlenie bo gg dziala normalnie ale jedna z moich kolezanek sie pokazuje na tlenie dostepna
psota
A nacisnęłaś prawym przyciskiem myszki na kontakt i wybrałaś "subskrypcja"?
saCOOL
QUOTE(magda1992 @ 28.04.2007 - 19:56) *
ale mi chodzi o to ze jak jestem dostepna to u mnie niema dostepnych osob na tlenie bo gg dziala normalnie ale jedna z moich kolezanek sie pokazuje na tlenie dostepna
A czy nie napisaliśmy Ci wyraźnie, że pozmieniali coś w protokole i potrzebna jest aktualizacja dwutlenka, na którą się nie zapowiada?

EDIT: z subskrypcją to mnie zagiął faktycznie :>, może problem jest bardziej banalny niż się wydaje :>.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.