Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wysylanie i odbieranie wiadomosci
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
neo_vir
Witam
Mam taki dziwny problem, jeszcze sie z nim nie spotkalem ...

Rozmawialem za posrednictwem sieci gg i w pewnym momencie przestaly do mnie dochodzic wiadomosci ... akurat mialem 4 rozmowy i sie zdziwilem, ze nikt nic nie pisze kiedy zadawalem pytania ... okazalo sie ze po 20 minutach znajomy zadzwonil dlaczego nie odpowiadam, a ja odparlem ze zdziwieniem, ze nie dostalem zadnej wiadomosci ...

Czy ktos spotkal sie z takim problemem ?

Co probowalem zrobic ... w zasadzie tylko wylaczylem i wlaczylem ponownie komunikator, nie moge zrestartowac niestety komputera przez jakis czas i nie wiem czy to moze cos pomoc ... (komputer stramuje ciagle sygnal radiowy, nie bardzo chce to przerywac, chyba ze to cos da ... )

Prosze o pomoc ...
MSQ
Dziś przez kilkanaście minut sieć GG odwaliła nam taki numer. Wygląda na to, że już wszystko w porządku.
mcczester
Nie jest w porządku. U mnie i u znajomych nie działa nadal. Dochodzi raz na jakiś czas jakaś wiadomość, a poza tym cisza. Jest też podejrzanie mało dostępnych osób, wygląda na to, że to problemy z siecią.
Znajomi używają oryginalnego klienta, więc na pewno nie jest to wina Konnekta.
neo_vir
U mnie tez nie jest w porzadku ... dalej kicha :/ ...
cksub
U mnie jest ten sam problem coraz czesciej. Najlepsze z tego wszystkiego jest to ze dostalem wiadomosc od adminow GG ze moje konto Gadu-Gadu zostanie zbanowane na kilka godzin jezeli nie zaczne uzywac oficjalnego klienta. Napisali ze ta banicja ma wlasnie polegac na nie dostarczaniu wiadomosci.
A calą wiadomość dostalem od adresata o moim nr GG.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.