Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Historia i zmiana statusu
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
desp
Przydaloby sie, zeby w historii zapamietywane byly tez statusy osob, z ktorymi w danym momencie rozmawiamy. Czesto ostatnio zdarza sie, ze sie ze soba "rozmawia" wlasnie przez statusy, wiec moze jakas wtyczka zapisujaca dla kazdego kontaktu w historii lub w osobnym pliku owego statusu zmiany?
IMO calkiem przydatna rzecz, bynajmniej nie bajer.. jakby ktos mial czas... ?
KV109
Pomysl jest, moim zdaniem, dobry, a nie powinien chyba byc bardzo trudny w realizacji... Bylaby to 'absolutna nowosc', moc przegladac statusy w historii smile.gif
pienio
QUOTE(desp)
(...)Czesto ostatnio zdarza sie, ze sie ze soba \"rozmawia\" wlasnie przez statusy, wiec moze jakas wtyczka zapisujaca dla kazdego kontaktu w historii lub w osobnym pliku owego statusu zmiany?
IMO calkiem przydatna rzecz, bynajmniej nie bajer.. jakby ktos mial czas... ?

ciii... nie mow o rozmawianiu przez statusy, bo to calkiem nienormalna rzecz i jeszcze bedziesz tak potraktowany... wink.gif
i widze ze nie jestem sam, ktory ma chcec na zapisywanie statusow.
nom, nom.. bardzo ladnie smile.gif
UNK
statusy jak niektorym wiadomo zapisuje do jednego pliku skrypt Status Notify, Olórina do kBot'a tylko ze jak niektorzy wiedza kBot powoduje dosc duza liczbe bledow i niektorym moze to przeszkadzac
juz wysuwalem taka prozbe do autora wtyczki kNotify aby wprowadzil to co jest w skrypcie i mam nadzieje ze sie ukaze niedlugo wink.gif
co do tego pomyslu zeby zapisywal do historii to juz chyba by byla robota dla hao i watpie zeby byl to taki duzy klopot (mam tu na mysli zapisywanie czyjegos statusu nei naszego)
hao
Hehe, zapisywanie zmian do historii (zarówno do osobnego pliku jak i do pliku rozmową) TEŻ jest i to całkiem prosto rozwiązywalne z poziomu wtyczki!
KV109
ale z kBota czy z kNotify? jakos nie umiem tego znalezc...
nix
QUOTE(hao)
Hehe, zapisywanie zmian do historii (zarówno do osobnego pliku jak i do pliku rozmową) TEŻ jest i to całkiem prosto rozwiązywalne z poziomu wtyczki!
to powiedz jak... nie bawilem sie czescia "historyczna" Konnekta
hao
IMI_HISTORY_ADD bodajże ... miłej zabawy smile.gif
desp
jezeli cos z tego wyjdzie bylbym szczerze zadowolony:)
kbot wciaz bardziej, niz zawodny, wiec raczej sklanialbym sie ku osobnej wtyczce. z gory dzieki za proby! smile.gif
pozdro
KV109
Ech, mialem nadzieje, ze jest to mozliwe bez kBota... nie uzywam go ze wzgledu na awaryjnosc... :/
nix
QUOTE(hao)
IMI_HISTORY_ADD bodajże ... miłej zabawy :)
ja nie mam kiedy ale moze ktos inny to zrobi?
pienio
QUOTE(nix)
QUOTE(hao)
IMI_HISTORY_ADD bodajże ... miłej zabawy smile.gif
ja nie mam kiedy ale moze ktos inny to zrobi?

a mama mowila "ucz sie ucz..." smile.gif
konrad
hao, mistrzu zapodaj to wink.gif nie wszyscy tak wladaja c++ jak ty smile.gif prosimy... biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.