Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: zamula się sam program po jakim¶ czasie
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
KaRnaS
od jakiego¶ czasu po instalacji konnekta na nowo i ustawianiu zauważyłem, że po jakim¶ czasie ale nie zawsze jak przewijam listę w ogóle wszystko wolno chodzi czytanie tipów itp, a w procesach konnekt zajmuje i tak tylko 5mb:/
saCOOL
Używasz kStatusLog'a?
KaRnaS
Nie cytujemy ostatniego posta, bo każdy go sobie może przeczytać linijkę wyżej...
jak wgrałem kStatusLoga to mi konnekt nie chciał się włączyć, a mam go wgrać?? to spróbuję
jiobel.
Z łaski swojej może byś napisał, jakich wtyczek używasz, konkretniej jak zamula niż teraz, podał dane z menadżera zadań (pamięć / pamięć wirtualna / obiekty GDI / etc.) – wiesz, wróżek tutaj nie ma, a pomoc chyba oczekujesz uzyskać?

Z tego co sobie przypominam, niektórzy mieli problem z tłoKiem. Mejbi?
MokrySedeS
jiobel ma racje. Mialem kiedys dokladnie te same objawy i byly one spowodowane tłoKiem. Wiem, ze zmiana rozmiaru glownego okna pomoagala, ale tylko na chwile. Jesli dobrze pamietam, to odpowiedzialna jest za to opcja dopasowywania obrazka, ale glowy nie dam. Teraz nie uzywam tłoka wogole i dobrze mi z tym biggrin.gif
KaRnaS
sorka sorka nie bijcie:P no używam tłoka tak myslałem że to może być tego wina kiedy¶ tego nie używałem pokombinuję dzięki za pomoc
To jest wersja lo-fi głównej zawarto¶ci. Aby zobaczyć pełn± wersję z większ± zawarto¶ci±, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.