Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wyłączenie zapisywania rozmów do Archiw
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
LordVoldemort
Witam, jestem nowy na forum więc chciałbym wam najpierw powiedzieć Cześć smile.gif

Mam do was jedno pytanie- Czy istnieje możliwość wyłączenia Archiw rozmów
? Tzn. piszę coś ale to się nie zapisuje do Archiwum. W jaki sposób to zrobić?


Bedę bardzo wdzięczny za pomoc

pozdrawiam
Sebaseba1987
Witamy wink.gif


LordVoldemort
Tak mi głupio sad.gif Ale naprawdę tego nie mogłem znaleść, wielkie dzięki:)

Skorzystam może jeszcze i zapytam się was o pare rzeczy.

1. Gdzie się znajdują resztki archiw i jak je usunąć?
2. Co może być powodem tego że konnekt co pewnien czas wyłancza mi się a potem włancza?
3. Mam ostatnio problemy ze zmianą hasła gg ponieważ konnket nie chce mi się podłaczyć z serwerem gg. I jestem w kropce.

Jakieś rady?

pozdrawiam
Sebaseba1987
ad 1 Konnekt\profiles\nazwa_profilu\history\messages
ad 2 Powodow moze byc duzo... bardzo duzo- nie podales zadnych konkretnych informacji jak np. wtyczki jakie masz zainstalowane, okolicznosci Twojego bledu, konfiguracje komputera...
ad 3 Najlepiej takie operacje jak zakladanie nowego konta gg czy zmiana hasla wykonywac na oryginalnym kliencie gg, Konnekt ma z tym problemy...

A tak pozatym SZUKAJKA nie boli wink.gif
lukaszgl
Zmiany hasła i podobne operacje najlepiej zrobić przez te ich "webgadu" czy jak to się tam nazywa. Eliminuje to konieczność instalacji oryginalnego klienta i jest dużo szybciej.
LordVoldemort
QUOTE(lukaszgl @ 5.05.2007 - 22:29) *

Zmiany hasła i podobne operacje najlepiej zrobić przez te ich "webgadu" czy jak to się tam nazywa. Eliminuje to konieczność instalacji oryginalnego klienta i jest dużo szybciej.


Uruchomiłem te web gadu-gadu ale tam nie ma opcji ustawień :/ Jedynie jest opcja szukania kontaktów, importu kontaktów i zmiany opisów. Wygląda na to że będe musiał zainstalować badziewne gg :/
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.