Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z pogodą w checky
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Cenece
Witam chciałem mieć pogodę w swoim konnekcie i skorzystałem z tego tematu: http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=6053

Wszystko dobrze znalazłem id mojego miast i gdy daję sprawdź to pojawia mi się cały kod pliku pogoda_wp.php w polecenie wpisało to: C:\Program Files\PHP\php.exe checky\pogoda_wp.php 1201105 co jest nie tak??

Pozdrawiam
Cenece
Tutaj jest screen:





Nie wiem sam co jest nie tak... tak jest ze wszystkimi dodatkami do checky.. pokazuje się kod źródłowy pliku a nie np. pogoda czy wyniki meczów...



PS. Przepraszam za to że nie zedytowałem pierwszego postu...
zhvir
a masz w ogóle zainstalowane PHP?
Cenece
QUOTE(zhvir @ 6.05.2007 - 19:58) *

a masz w ogóle zainstalowane PHP?


Tak instalowałem php ze strony php.net (instalator ważący ponad 20mb) hm.. może nie działa?? ale jak to sprawdzic czy php działa.... Już sam nie wiem co jest...
stivo
A podałeś dobrą ścieżkę do interpretera PHP?
Może zapodaj screena z konfiguracji Pogody.

Ja przed chwilą zrobiłem tak jak było w instrukcji i u mnie działa. Wina musi być gdzieś po Twojej stronie.
Cenece
oto screen ze ściezką do php i oknem z pogody:




jak widać mam 2 programy uruchamialne ale na obydwu jest taki sam efekt...

PS. php mam poprawnie zainstalowane
saCOOL
Jeśli podałeś właściwą komendę dla checky i nawet właściwie określiłeś lokalizację php, sprawdź jeszcze, czy podajesz dobrą nazwę pliku. Jeśli zainstalowałeś domyślnie, podajesz ścieżkę:
CODE
c:/php/php.exe
sprawdź czy taki plik istnieje. Być może u Ciebie wygląda to tak:
CODE
c:/php/php-cgi.exe
i być może właśnie tu tkwi problem :>, już miewałem podobne przypadki :>.

EDIT: czyli wygląda na to, że masz zrobione jednak właściwie (dla pewności wyłącz ukrywanie rozszerzeń w narzędzia - opcje folderów :>). Reszty nie sprawdzę, bo nie używam php; jedyny "skrypt" jaki mam, nie wymaga php :>.
Cenece
ok teraz widać rozszerzenia:




Dla pewności screen


PS. inne moduły tak samo reagują czyli pokazują tekst pliku .php

PS2. a moze mam starą wersję checky ?? (moja wersja to 1.3.2.0) Już sam nie wiem co zrobić żeby to zadziałało
Raku85
Wypowiadałem się już w podobnej sprawie. Jeśli chodzi o to samo to zrób jak napisałem i daj znać czy ok.
Raku post
stivo
A czy w opcjach nie powinno być zaznaczone 'Włączony' ?? Ja zawsze to włączam..

hao napisał tak:
QUOTE
- wpisujesz w zakladce "Checker" dowolne polecenie do wywolania, czas w sekundach i zaznaczasz checkboxa



A co do wersji to mam tą samą wersję wtyczki.
Cenece
Raku dzięki wielkie działa!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.