Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: AktuAlizacJa HEEELP!
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
szczepann
ehhh juz wiele bylo takich postów i nikt nie mogl pomóc sad.gif ja jednak ponawiam pytanie: a mianowicie kiedy pobieram to wszystko jest ok i na koncu klikam na "tak, zainstaluj teraz" no i co? i NIC doslowne nic sad.gifsad.gif konnekt sie wylacza i nic sie nie dzieje mad.gif mam wersje kupdate 2.7 a wiec najnowszą .... oczywiscie probowalem tez robic aktualizacje z mini paczki ale nic to nie dało sad.gif
Konrado
No cóż, jasnowidzami nie jesteśmy. Napisz jakieś logi albo dokłądniej opisz problem, w ogóle konnekt się nie aktualizuje czy nie uruchamia czy co?
szczepann
hmm opisalem chyba szczegółowo... hmm konnekt sie aktualizuje, laczy z centralka i pobiera mi pliki. Po pobraniu prawidolowo wyskakuje okno co zrobic z aktualizacja czy zainstalowac teraz, pozniej czy w ogole nie instalowac. Ja naturalnie klikam aby instalowac teraz. Jednak konnekt zamiast mi je instalowac to sie wylącza sad.gif myslalem ze on musi sie zrestartowac ale jednak nie. nie ma nawet okna instalacji po prostu wciskam na opcje " tak, zainstaluj teraz" i program sie wylacza i nic wiecej sie nie dzieje sad.gifsad.gif
saCOOL
W folderze "tam gdzie zainstalowałeś Konnekta"\Konnekt\data\log znajdują się pliki logów. Kiedy włączysz K, pobierzesz aktualizację i wyskoczy Ci ten błąd, udaj się do owego folderu i skopiuj najświeższy plik. Zapodaj link do niego na forum (nie wklejaj całej jego zawartości na forum, bo jest to niedozwolone), nie jestem pewny, czy dodawanie załączników w tym dziale jest odblokowane (spróbuj - wysłanie załącznika byłoby najlepszym wyjściem).
szczepann
już podaje:
szczepann
ejj to jak ze mną bedzie smile.gif bo ten programik bardzo fajny ale nie wiem bo glupio byloby przejsc z powrotem na gg :/
Poncio
po kliknieciu na zainstaluj teraz... konnekt powienien sie wylaczyc i pojawic sie takie okienko

klikasz start aktualizacje sie instaluje i K sie wlacza potem sam:)
szczepann
QUOTE(Poncio @ 7.05.2007 - 10:37) *

po kliknieciu na zainstaluj teraz... konnekt powienien sie wylaczyc i pojawic sie takie okienko

klikasz start aktualizacje sie instaluje i K sie wlacza potem sam:)


heh sorry nie jestem az taki glupi zeby o tym nie wiedziec laugh.gif wiem o tym doskonale ale u mnie K sie wylacza i tego okienka po prostu nie ma!!!! kiedy uruchamiam znowu K pokazuje sie znowu okno z wyborem "zainstaluj teraz... itd" i tak w kołko macieju wylacza sie i nic
saCOOL
Czekaj cierpliwie, aż twojego loga przeczyta ktoś, kto się na tym zna tongue.gif.
Btw: po jakiego grzyba cytujesz całego poprzedniego posta? biggrin.gif
szczepann
QUOTE(saCOOL @ 7.05.2007 - 12:51) *

Czekaj cierpliwie, aż twojego loga przeczyta ktoś, kto się na tym zna tongue.gif.
Btw: po jakiego grzyba cytujesz całego poprzedniego posta? biggrin.gif


heh to w akcie desperacji... po prostu bardzo mi sie podoba ten programik i zalezy mi na nim i mam wstred do ochydnego GG :/ i dlatego bede walczyl biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.