Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: pelne wykorzystanie procesora
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
RooS
Witam! co prawda moze nie jest to blad, raczej problem, nei wiedzialem gdzie to umeiscic dokladnie.. ale do sedna. mam pytanie czy wy tez tak macie czy cos jest nei tak. otoz po wlaczeniu konnekta wykorzystanie procesora rosnie mi od razu do 100% po wylaczeniu spada do kilku procent. tak samo chwilowo spada np w momencie zniany statusu, albo bawienia sie w ustawieniach.
nie uzywam jakis wielu dodatkowych wtyczek . z tych nie dolaczonych od razu tylko linker, tabletka.
tez tak macie ? tnormalne to? da sie cos z tym zrobic?
z tego co pamietam na gg albo tlenie nie bylo takiego objawu
LordVoldemort
Raczej to nie wina Konnekta. Ja na twoim miejscu sprawdził bym dysk w poszukiwaniu jakiegoś wira. Nie lekceważ tego!

pozdrawiam
jiobel.
Jaki system?
RooS
win 98. wlasnei tez sie zastanawialem czy moze pod xp bedzie to inaczej dzialalo czy nie . wirus raczej nie bo szukalem zreszta pare razy formata robilem ( nei z tego powodu) ale problem zostal
jiobel.
Wątek właśnie o tym.
Wyniki wyszukiwania.

Szukaj na drugi raz.
RooS
dzieki no i sory obiecuje poprawe smile.gif . po prostu dzialam na paru forach i na prawie zadnych wyszukiwarka nei dziala poprawnie dlatego tu tez zalozylem ten fakt ...
wyglada na to ze xp trza bedzie zainstalowac.. choc jescze z miesiac bede musial sobie z tym dawac rade
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.