Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Statusy GG:pytanie
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
paveleck
witam.jestem tu pierwszy raz wczoraj zainstalowalem konnekta i jestem zadowolony,jest o wiele lepszy niz oryginalny kilient gg. jednak mam jedn pytanie:
czy konnekta da sie tak skonfigurowac zeby wyswietlal statusy tak jak to robi gg czyli bezposrednio pod kontaktem,zeby nie trzeba bylo czekac az sie pojawi 'balonik' z info na temat kontaktu?

z gory dzieki z szybka odp wink.gif
KOSMOS
nie, nie, nie

Poczytaj na początek FORUM, temat był poruszany już nie raz.
Możesz jedynie zadokowac TIP'a na belce tzn pod listą kontaktów.
nix
jedyne co mozna powiedziec w tej sprawie to to ze Hao obiecal statusy opisowe na liscie kontaktow w nastepnej wersji... wystarczy uzbroic sie w cierpliwosc... jak sie nie ma na co czekac to mozna czekac na nowa wersje Konnekta wink.gif
gilek
no tak. miało być w następnej wersji, czyli .104. dzisiaj była aktualizacja. i właśnie mam takie pytanie, czy zostało to już zrobione, bo przejżałem ustawienia i chyba takiej opcji nie widziałem :?

[update]
ok już wiem, w changelog'u nie ma sad.gif
hao
Nie "w następnej wersji", a raczej w którejś z następnych wersji - czyli jest dodane do changelog'a...
.104 to głównie poprawka raportowania błędów (ostatnia mam nadzieję)
Ficket
A ja wolałbym jakby zostało tak jak jest... Czasami ktoś ma status, którego lepiej żeby nie zobaczył któryś z rodziców, który akurat będzie stał za tobą, jak ty będziesz latał po liście kontaktów... smile.gif
UNK
Ficket istnieje takei cos jak opcja, jesli ktos nei bedize chcial to sobie to po rpostu wylaczy, tak jak to jest w gg (blee tongue.gif)
Ficket
UNK --> Ano, chyba, że tak... biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.