Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Kilka pytań
Konnekt | Forum > Informacje > Komunikator Konnekt
damien
Witam! Nie bardzo wiedziałem, czy umieścić temat tutaj, czy na forum 'Problemy', postanowiłem jednak jak widać smile.gif
Chciałbym uzyskać informacji na nurtujące mnie pytania:
1. Jakie są zmienne dla balonika TIP? Chodzi mi szczególnie o odpowiednik {name} i {surname}, chciałbym jeszcze wpisać nry telefonów...
2. a. Czy istnieje do Konnekta wtyczka pokazująca (na liście lub w innym łatwodostępnym i widocznym miejscu), które kontakty mają mnie na liście, a które nie? Przykładowo Tlen posiada taką wtyczkę, która wyświetla przy kontaktach różnokolorowe komputerki: szary, jeśli ktoś mnie nie ma na liście, czerwony, jeśli jest za NATem, zielony - jeśli wszystko jest ok.
2. b. ...wtyczka ustawiająca dany kanał telewizyjny jako kontakt, a w opisie miałaby nazwę programu, który właśnie jest na wizji. Rozwiązanie zaczerpnięte jest z Mirandy i troszkę mi go w Konnekcie brakuje...
2. c. ...wtyka, która umożliwia szybkie robienie screenshotów dowolnych elementów lub całego pulpitu i wysyłające je do danego kontaktu?
3. Jak zadokowanemu TIPowi pod listą kontaktów zmienić wysokość?
4. Jak usunąć podpisy przycisków z dolnego toolbara z menu?

Z góry dziękuję za udzielone odpowiedzi!

Pozdrawiam całą Społeczność Forum - Damian
Sebaseba1987
ad 1
CODE
UID, Net, Status, Host, Port, Name, Surname, Display, Cellphone, Phone, EMail, Info, Locality, Country, Client, Nick, StatusInfo, Born, Gender, Group, Street, PostalCode, ClientVersion, LastActivity, UI/status/icon, MiddleName, Email_More, Phone_More, Description, Fax, URL, Address_More, Region, POBox, Example/mucha/KontaktValue, Work/Organization, Work/OrganizationUnit, Work/Title, Work/Role, Work/EMail, Work/URL, Work/Phone, Work/Fax, Work/Street, Work/Address_More, Work/POBox, Work/PostalCode, Work/Locality, Work/Region, Work/Country, Work/More

ad 2a
KLIK

ad 2b
KLIK + KLIK

ad 2c
GGimage 0.2.5.10


ad 3
Nie wiem bo nie kozystam tongue.gif (ale raczej sie nie da)
ad 4

Prawy klik na przycisk i


na drugi raz: SZUKAJ nie boli tongue.gif

POZDRO
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.