Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Status ładowany automatyczniue co np. 30 sek, z pliku!!
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
KirkoR
W sumie to tema wyjaśnia wszystko. Szukałem na stronie i na forum, ale jakoś nie znalazłem. Chciałbym aby opis mojego statusu zmieniał się np. co 60 sekund, ale aby opis był ładowny z pliku jakiegoś innego. Czy jest taka wtyczka? Jeśli tak to proszę o instrukcje!
KOSMOS
Można to zorbić w K.Bot jest do tego skrypt, ale wiadomo co daje jeszcze K.Bot laugh.gif
winthux
jest to w nowym k.pilocie zrobione ale jak wiadomo wstrzymalem prace nad nim - brak czasu....
KirkoR
Jeśli chodzi o K.Pilot to pobiera mi status z Winampa, ale mi chodzi aby status był pobierany np. z pliku tekstowego.
nix
QUOTE(KirkoR)
Jeśli chodzi o K.Pilot to pobiera mi status z Winampa, ale mi chodzi aby status był pobierany np. z pliku tekstowego.
winthux mial zdaje sie na mysli wersje ktora ma u siebie ale nie skonczona i nie dostepna dla wszystkich
Olórin
zdradze jeszcze ze potrafi pobierac tytul aktywnego okna smile.gif, niestety obecna wersja wykrzacza sie :[
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.