Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: 2 konta użytkownika na komputerzea konnekt
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Arts
Razem z siostrą korzystamy zjednego konnekta, uruchamianie dwóch różnych kont nie było problemem dopóki na komputerze było jedno konta użytkownika. Robiąc formata stworzyłem dwa konta użytkownika, jedno dla mnie z prawami administratora a drugie ograniczone dla siostry. Po zainstalowaniu konnekta, na moim koncie włącza sie bez problemu, zarówno mój jak i siostry profil. Problemem jest natomiast uruchomienie konnekta z profilem siostry na jej koncie użytkownia. Po włączeniu konnekta nie widzi on żdadnego profilu i chce tworzyć nowy. Po utworzeniu takiego profilu, zaladowaniu wszelkich ustawień wszystko działa do momentu wyłączenia konnekta. Po ponowym jego włączeniu wszystko zaczyna się od nowa, czyli wogóle nie zapamiętuje tego profilu.

Profile uzytkowników są przechowywane w "Danych aplikacji".

Pytanie brzmi jak odpalić noramlnie konnekta na profilu siostry?
jiobel.
A co się dzieje, gdy profil zostaje utworzony w folderze Konnekta?
ciolo
Niech siostra spróbuje zainstalować konnekta ze swojego konta.
Arts
QUOTE
A co się dzieje, gdy profil zostaje utworzony w folderze Konnekta?
tworzy się katalog
Konnekt_Gosia_32143ae3 w Documents and Settings, który po wyłączeniu konnekta czyści się

QUOTE
Niech siostra spróbuje zainstalować konnekta ze swojego konta.
po co instalować jeszcze raz konnekta skoro juz jest zainstalowany
jiobel.
W ogóle zrozumiałeś o co mi chodziło? Utwórz profile (przenieś) do folderu Konnekta i powiedz, czy problem występuje.
ciolo
Tworząc konta Administratora przyptakiem nie zaznaczyłeś opcji "uznaj moje pliki za prywatne" ??
Arts
QUOTE
W ogóle zrozumiałeś o co mi chodziło? Utwórz profile (przenieś) do folderu Konnekta i powiedz, czy problem występuje.
częściowo rozwiązało problem. Konnekt włączał sie już z ustawieniami jakie były wcześniej ale nie można było nic zrobic w nim nowego, nie zapamiętywał zmian.

QUOTE
Tworząc konta Administratora przyptakiem nie zaznaczyłeś opcji "uznaj moje pliki za prywatne" ??
nie


To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.