Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Radio KONNEKT?
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
siony
Witam, czy nie chcięli by Państwo, aby Wasz komunikator posiadał własną stację internetową? Posiadam ogromną wiedzę w zakresie tworzenia tego typu stacji, jestem realizatorem dźwięku w kilku faktoriach, prowadziłem własną stację, jestem prezenterem stacji eterowych - ale nie o tym mowa.

Chciałbym stworzyć dla komunikatora stację internetową która nadawała by 24h/7, cały projekt oczywiście legalny, koszt początkowy takiego projektu to około 1-2 tysiące złotych (w tym opłaty tantiem). Myślę że taka stacja przyniosła by nowych użytkowników dla komunikatora.

Czy ekipa KONNEKT'a była by zainteresowana? - jeżeli tak, przedstawię dokładną ofertę.

Czekam na odpowiedź w tym temacie.
ZenitH
Ja osobiście prowadzilem kiedyś amatorskie radio internetowe z przyjaciółmi nawet sie rozkręciło bo czasem słuchalo nas po wyżej 75 słuchaczy:] Jednak są to koszty i to nie małe więc nie wiem kto mógł by je pokryć:/ Ale jeżeli taki pomysł wypali to jestem za:]
SkkF
Wtyczka kRadio. Miłej zabawy.
ZenitH
SkkF czytaj uwaznie, chodzi o stworzenie radia internetowego a nie programu do odtwarzania stacji radiowych:/
SkkF
W kRadio na pewno znajdziesz stację która Ci się spodoba. Po co konnekt radio?
Mod RzEW
A kto by za to płacił? Konnekt był, jest i (mam szczerą nadzieję) będzie darmowy. Nie ma chętnych wink.gif
ZenitH
QUOTE(Mod RzEW @ 12.05.2007 - 17:47) *

A kto by za to płacił?

Ja też sie nad tym zastanawialem:] Może autor tego tematu jest chętny tongue.gif

SkkF
Masz racje ale nie chcial byś stacji która by grała 24H muze ktora by grala najlepsza muzyke w sieci. Stacje ktora nosiło by logo najlepszego multikomunikatora biggrin.gif
SkkF
Szczerze mówiać, wydaje mi się, że z założenia nie mogła by trafić w mój gust.
Kapitan Pietia
Ja myślę że mogło by powstać radio ale z stacjami lokalnymi smile.gif np rmf fm, eska itp tid pzdR
D3nY
Kapitan Pietia: a kRadio to niby czym jest..?? Chyba, że źle zrozumiałem Twoją wypowiedz..:]
ved
w ogole nie zrozumiales.
GuZiK
QUOTE(siony @ 12.05.2007 - 12:44) *

Witam, czy nie chcięli by Państwo, aby Wasz komunikator posiadał własną stację internetową?

Nie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.