Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Status "niedostępny" po włączeniu K
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
miluti
W opcjach w zakładce GG jest możliwość ustawienia statusu startowego na "ostatni", "dostępny", "zajęty", "ukryty". Niestety nie ma na liście opcji "niedostępny" która pozwalałaby na uniknięcie podłączenia do sieci GG. Kumpel podsunął mi myśl że może opcja "ostatni" i ręczne rozłączanie się przed zamknięciem Konnekta będzie odpowiednim rozwiązaniem ale to nie zadziałało. Chwilę pobuszowałem po ustawieniach i okazało się że w zakładce Połączenie jest opcja "Łącz automatycznie" która rozwiązuje ten problem. Wszystko byłoby ok gdyby nie dwie rzeczy:
1) umieszczenie w tym miejscu nie wydaje się być rozwiązaniem które przychodzi do głowy jako pierwsze
2) powinna być możliwość ustawienia wszyskich możliwych statusów w zakładce wtyczki danej sieci, nigdzie nie jest powiedziane że po włączeniu Konnekta muszę się łączyć od razu ze wszystkimi obsługiwanymi sieciami albo z żadną z nich.

Można by też pomyśleć o wykorzystaniu klawisza Shift lub Control w trakcie uruchamiania Konnekta. Wciśnięty klawisz po zalogowaniu do profilu informowałby o tym że nie chcę się podłączyć do żadnej sieci bo chcę np. tylko wysłać sms-a.
Puma
Jeżeli w końcu będą obsługiwane nowe sieci to taka możliwość jest moim zdaniem konieczna.
hao
Taka możliwość jest już w wersjach 19.x smile.gif
miluti
Super, będę czekał z niecierpliwością na nową wersję. Zresztą nie tylko ja biggrin.gif
alberht
a kiedy ją otrzymamy :?: <bardzo czeka>

<update>

oczywiście popieram pomysł, bardzo dobra propozycja
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.