Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: okno rozmowy :/
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
mloda
znikneły mi przyciski w oknie rozmowy :| enter, historia, wyslij plik. wyslij obrazek. info .. mam jedynie emotki przycioski do pogrubiania itp oraz kolory.. w ustawieniach zakladek mam zaznaczone zeby wlasnie w tym glownym pasku bylo przycisk do zamykania i jego tez nie ma..czy ja cos w ustawieniach pogrzebalam czy to sobie tak poprostu znikneło? pozdrawiam
mariush
Wnioskuję że korzystasz z kDuo.. Jeśli tak to Ustawienia > Interfejs > Okno rozmowy > Okno wpisywania > odznacz dwie ostatnie rzeczy.
mloda
hmm nie mam.. w dodatki zeby bylo bardziej kolorowo nie archiwizuje mi rozmow :/
jiobel.
Zacznijmy od tego, że żeby udzielić Ci pomocy, musisz sprecyzować swój problem – podać z czego korzystasz, jak to się stało, czego nie wiesz… Dopiero wtedy możliwe jest udzielenie owej.

Jak ktoś chce się bawić we wróżkę, proszę bardzo. :-s
mloda
zaczeło sie od tego jak zainstalwoalam u siebie wtyczke "zakladki" (czy jakos tak)...od tego czasu przestaly mi sie archiwizowac rozmowy ... archwizuja sie kiedy im sie chce :| zniknely takze przyciski w oknie rozmowy..wyslij, enter, info, itp zniknely a zostały ikony z emotkami klorami i przyciski do pogrubienia itp. co mam jeszcze podac jakich wtyczek uzywam?
stivo
QUOTE(mloda @ 14.05.2007 - 21:31) *

co mam jeszcze podac jakich wtyczek uzywam?
dokładnie.
mloda
ecPimp, GG, GGimage, Kieview, KONNferencje, kStyle, kTranfer, SMS, kSaund, kUpdate, emnotify, sprzataczK, kAllStatus, kDodatki, kPaleta, linker, tabletKa, tłoK, kMigacz, Pisak, nofity. gdy zaczelam sie bawic w zmienaie stylu w oknie rozmowy i tla na liscie kontaktow oraz gdy zaonstalwoalam sobie "tabletKe" pojawily sie et problemy:/ zniknely sobie przyciski z okna rozmowy (te podstawowe bo te emotki kolory itp sa) oraz nie wszystkie rozmowy sie archiwizuja:/
ze0x
Witam ja nie chce zakładać nowego tematu wiec sie tutaj zapytam smile.gif jak zmienić kolor czcionki adresu w oknie w którym sie pisze? Daje tutaj screena, żeby było wiadomo o co chodzi smile.gif

dulek000
ze0x: Ustawienia->Wygląd->Wysyłane
ze0x
No tak.. tam ustawiłem sobie kolor tekstu na biały lecz linki sa koloru niebieskiego wink.gif jak to zmienic?
Sija
ze0x: za to odpowiada wtyczka kDuoView
mloda
hmm czyli mojego problemu nie dize rozwiazac:(
MokrySedeS
mloda, ja jak zaczynalem uzywac konnetka tez mialem problem z tymi ikonkami, pamietam, ze menu spod prawego klika na tym toolbarze nie dzialalo tak jak powinno, wnerwilem sie i zaczolem zmieniac opcje na slepo (lista, opisy...). W koncu zadzialalo, ale nie wiem jak ani dlaczego. Moze bedzie najlepiej jak sie przerzucisz na kduoview.
zhvir
@mloda: moze chodzi o to że jeden pasek ikonek jest ukryty przez inny pasek, więc kliknij ppm w polu gdzie są przyciski okna rozmowy i odblokuj paski zadan, wtedy poprzeciągaj sobie paski w dowolny sposób
Mucha
ze0x: Kolor linków dopasowuje się automatycznie do koloru tła richedita, to już sprawa windowsa, i zmienić się tego nie da (chyba, nie chce mi się googlować).
ze0x
Mucha, ok dzieki za odpowiedź wink.gif
mloda
generalnie juz tego próbowałam... i nic przyciski znikneły...moze poprostu odinstaluje i zainstaluje konnekta jeszczce raz i wsyzstko odpoczatku..niewiem niewiem ...ehh
Ralph
Rozgrzebuje temat, bo mam taki sam problem jak Młoda. Reinstalka Konnekta nie pomaga. Wywalenie calego konnekta i zainstalowanie czystego nie pomaga.

Moje wtyczki to:
exPimp, Dwutlenek GG, GGimage, kIEview, KONNferencje, kStyle, kTranfer, SMS, kSound, kUpdate, emnotify, sprzataczK, kzmieniacz, kDodatki, Cenzura, statuseK, linker, tabletKa, tłoK, kMigacz, kLock, nofity, KDodatki, sprzataczK, kradio

Blad objawia sie w taki sposob ze:
Odpalam pierwsze okienko rozmowy. Mam wszystkie ikonki. Odpalam drugie okienko, mam tylko emotki+formatowanie teksu.
Gdy wlaczam kolejne okienka rozmowy, to sytuacja wygląda identycznie jak w drugim okienku.

Tylko pierwsze okienko/pierwsza osoba ma pełną palete ikonek.

Winę za to ponosi na 100% kTabletka [mam ver. 1.6.2.259], po usunieciu jej w kazdym okienku rozmowy mam pełna paletę ikonek.
Tylko jeszcze nie wiem w jaki sposob zrobic zeby miec kTabletke i w kazdym oknie komplet ikon.
Ralph
No i jest rozwiazanie po kilku kombinacjach w opcjach.


Zeby miec wszystkie paski w ustawieniach Zakladki trzeba zaznaczyc/zaptaszkowac w "Okno rozmowy" opcje "Odepnij rozmowe".

Jesli ta opcja jest odptaszkowana, to beda sie dzialy takie cuda opisane wyzej przeze mnie.

Pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.