Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Błąd ze zmianą statusu - nie wiadomo skąd
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Zakrn
Już drugi dzień mam problem z k. Mianowicie: kiedy chcę zmienić status z jakiegokolwiek do niedostępnego (i w żadnym innym wypadku) to wywala mi błąd.

QUOTE
Wystąpił wyjątek krytyczny
Critical structured Exception \"Access Violation\" occured at adress 0x04FD269A in the \"GG\" thread.
Ex parameters: [0x00] [0x18]
lastIM: 12000(0x4000000d , 0x0)(30B) [GG->wXP UI]
Stack trace:
04FD269A SSL_get_error+0x0000003A [SSLEAY32]!


I konnekt się zamyka. Problemów nie ma, jeśli zamiast zmiany statusu po prostu się rozłącze z netem.
A wszystko przy: konnekt ...103, winxp pro, w ciągu ostatnich 5 dni żadnych kombinacji - problem pojawił się po prostu z nikąd sad.gif
Pomóżcie!
Olórin
wylacz ssl....na mojego nosa to to powinno pomoc biggrin.gif
Zakrn
Myślałem przedtem o SSL... ale w gruncie rzeczy myślałem, że jeżeli nie mam wtyczki do ssl to tego nie ma... Teraz dopiero zajrzałem do konfiguracji... i zauważyłem tam opcję 'szyfruj połączenie, jeśli tylko możliwe'... Ale cóż... konekta używam dopiero od 2,5 tygodnia...
Dzięki wielkie biggrin.gif
cartman_ms
Zauważyłem, że ten błąd występuje tylko kiedy jest aktywna wtyczka kTransfer oraz zaznaczone szyfrowanie połączenia poprzez SSL przy łączeniu z Gadu-Gadu. Konnekt wyświetla, że połączył się z serwerem "xxx.xxx.xxx.90 SSL SSL" (dwa razy SSL). Po wyłączeniu wtyczki kTransfer nie wyrzuca już przy zmianie statusu na niewidoczny przy włączonym SSL.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.