Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zabezpieczenie Hasła gg
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
LordVoldemort
Witam.

Mam do was pytanie. W jaki sposób mogę zabezpieczyć się przed utratą hasła gg. Juz raz mi je wykradziono a stało się to w bardzo chamski sposób. Poprostu ktoś skopiował sobie cały folder konnekta i miał wszystko sad.gif . Załóżmy ze jestem gdzieś daleko od domu i ktoś wpadł na mojego kompa i chce dobrać się do hasła. W jaki sposób utrudnić mu wogóle uruchomienie mojego profilu tzn jak chce wejśc na moje konto to Konnekt ma się go zapytać o hasło taką opcje ma np. gg że można sobie zazyczyć hasła jeżeli chce się wejsc na profil. Druga sprawa to ochorona tego hasła do serwera gg. Słyszałem ze jest ono zapisane w konnekcie, czy jest możliwość zabezpieczenia go tak aby nawet po skopiowaniu całego folderu konnekta nie było mozliwe jego zdobycie?

Bedę bardzo wdzięczny za pomoc

Pozdrawiam
dulek000
Ustawienia (przycisk na toolbarze)->Profil->Ustaw hasło
LordVoldemort
Dzieki czyli 50% juz za mną smile.gif Co z hasłem do serwera gg? Da się je jakoś zabezpieczyć?
dulek000
Hasło na profil powinno wystarczyć - password do GG jest przechowywany zakodowany.
Ventrue
dulek000: Skopiowanie pliku z konfiguracją spokojnie wystarczy do wejścia na GG.
LordVoldemort: Może po prostu nie daj opcji: Zapamiętywanie hasła do serwera, lub gdy gdzieś dłużej wyjeżdżasz/wychodzisz to po prostu kasuj/chowaj/cokolwiek innego folder Konnekta
LordVoldemort
QUOTE(Ventrue @ 19.05.2007 - 10:13) *

dulek000: Skopiowanie pliku z konfiguracją spokojnie wystarczy do wejścia na GG.
LordVoldemort: Może po prostu nie daj opcji: Zapamiętywanie hasła do serwera, lub gdy gdzieś dłużej wyjeżdżasz/wychodzisz to po prostu kasuj/chowaj/cokolwiek innego folder Konnekta


No właśnie tak myślałem. Czyli jak gdzieś wyjadę to poprostu usunąc w ustawieniach numer gg i hasło?

Mam też drugą sprawę. Konnekt co pewnien czas, czasem jest to 5 minut innym razem 10 minut się resetuje tzn wyłancza na niedostępny i znów się łaczy. Nie wiem dlaczego tak się dzieje :/ w załaczniku podaje liste wtyczek (tam nadole jest jeszcze "Znikacz") wersja konnekta to 0.6.22.137
co może być przyczyną tych rozłączeń?

Załączniki

Sija
sprawdz czy nie masz zazn. opcji [Ustawienia -> Polaczenie -> [x] Lacze sie z inetrnetem przy pomocy modemu]
GuZiK
QUOTE(Ventrue @ 19.05.2007 - 10:13) *

Skopiowanie pliku z konfiguracją spokojnie wystarczy do wejścia na GG.

A w jakim pliku jest zapisywane haslo do profilu?;>
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.