Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Ukryj opis
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Mucha
Działanie wtyczki jest proste, ukrywa ona opisy osób na liście których nie chcemy widzieć, klikamy prawym przyciskiem myszy i zaznaczamy/odznaczamy "Ukryj opis". I to by było na tyle.

Załączniki

Wizard
Funkcja ukryj opis działa bez zarzutu, ale gdy już nie chcemy ukrywać opisu to pojawia się problem... Po prostu dalej jest ukryty wink.gif
ze0x
Mam ten sam bład smile.gif Tylko, że myślałem, że jest to wina mojego Konnekta smile.gif
saCOOL
Wystarczy rozłączyć się z siecią i połączyć ponownie - opisy powrócą.
zhvir
przydałaby się jeszcze możliwość ukrywania opisów na stałe, czyli klikamy "ukryj opis" i wyskakuje pytanie czy ukryć tylko na to uruchomienie konnekta czy na stałe a w konfiguracji mogłaby być lista kontaktów z opisami ukrytymi na stałe smile.gif (lub w "więcej" kontaktu jakieś ustawienie)... poza tym świetna robota

btw. możnaby dodać tę funkcjonalność do wtyczki statusek
smuci mnie jednak że tylko jeden dev wsłuchuje się w głosy z forum i robi wtyczki dla ludzi
EmiLio
Dobra wtyczka, ale przydała by się jeszcze opcja ukrywania własnego opisu przed niektórymi kontaktami, dla mnie to by już było coś!!!
zhvir
@EmiLio: coś takiego daje opcja "ukryj status przed nim"
EmiLio
Nie wiedziałem że opis też się ukrywa.
saCOOL
zhvir, źle zrozumiałeś. Jeśli zaznaczysz ukrywanie, to ukrywa na stałe. Kiedy odznaczysz ukrywanie, to opis nadal pozostanie ukryty, aż do momentu rozłączenia i ponownego połączenia (musi ulec odświeżeniu).

EDIT: Mucha bał się brać za tę wtyczkę, bo przewidział ciągłe prośby o Więcej tongue.gif biggrin.gif. Faktycznie, przydałoby się jakieś okienko z listą osób które ukrywamy, jednak czy jest to aż tak niezbędne? Osobiście to sugerowałbym dodanie opcji "Odznacz Wszystkich, Których Opis Ukrywamy", to wszystko. Po co robić z prostej funkcji, niewiadomo jak rozbudowany kombajn :> (co będzie zapewne przyczyną pojawienia się błędów itd.).
zhvir
dałby soebie głowę uciąć że za pierwszym razem jak testowałem to nie zapamiętywał ustawienia "ukrytych opisów"... teraz działa :>

ale lista kontaktów z ukrytymi opisami bardzo by się przydała... please smile.gif
Mucha
QUOTE(ze0x @ 21.05.2007 - 18:36) *
Mam ten sam bład smile.gif Tylko, że myślałem, że jest to wina mojego Konnekta smile.gif
De facto to ukrywane są zmiany opisów (no i jak się kliknie na ukryj).
QUOTE
ale lista kontaktów z ukrytymi opisami bardzo by się przydała... please smile.gif
Pracochłonne i jak dla mnie nie przydatne, z takich sensowniejszych to mi się propozycja saCOOLa wydaje (z odukrywaniem wszystkich) i z tym przywracaniem ukrytego opisu, to nie trudne więc postaram się dodać jakoś w przyszłości.
EDIT
Może całe to ukrywanie do Statuska dodam, jeszcze nie wiem...
zhvir
może łatwiejsze będzie ustawianie i odznaczanie ukrytości opisu dla kilku kontaktów zaznaczonych na liście (K daje w końcu możliwość zaznaczenia więcej niż jeden kontakt)
Mucha
Dodałem, można zaznaczać więcej niż jeden kontakt.
Konrado
Ukłony Mucha, kolejna bardzo udana wtyczka. Dziękuje smile.gif
.misiek
Mucha, jedno pytanie. Bardziej z ciekawosci. Czy da sie zrobic ukrywanie na liscie, a w tipie widoczny ten opis? ;p
Mucha
Teoretycznie by się dało, praktycznie to za dużo roboty....
baael
genialne na byłe kobiety! w idealnym momencie smile.gif dzieki ooo wielki za zycie bez stresu wink.gif
mamcar
I to jest wlasnie to o czym mowilem:)) Dzieki wielkie:) Bo juz doszlo do tego ze musialem prosic kogos zeby "ukrywal status przede mna" wink.gif
Linoge
Dzieki wielkie super sprawa smile.gif Nareszcie sie doczekalem smile.gif bije poklony
mamcar
Jeszcze jedna prosba
w oknie rozmowy, gdy zablokowany kontakt zmienia status, pojawia sie ta informacja razem z zablokowanym opisem. Czy to tez mozna bloknac?
zhvir
@mamcar: wyedytuj używany styl okna rozmowy i w zależności od posiadanej wtyczki (kieview lub kduoview) zrób tak:
1. dla kieview -> edytuj plik *.css danego stylu i tam gdzie masz .status .info i/lub .status .name dodaj komendę display: none (jeżeli coś mi się pomyliło niech mnie ktoś poprawi bo dawno nie miałem styczności z kieview)
2. dla kduoview -> edytuj plik *.ini danego stylu i w sekcji [MT_CNTEVENT] usuń zmienną %desc%
3. cały styl zapisz najlepiej jako nowy styl pod inną nazwą i ustaw tak zmieniony styl indywidualnie kontaktom u których nie chcesz widzieć opisów
Morf
biggrin.gif cudnie ! wkońcu pozbęde się tych PoKeMoNiAsTyCh opisów. Genialna wtyczka, wielkie dzięki dla autora rolleyes.gif
Keleos
Mucha nie udziela supportu żadnej ze swoich wtyczek.

Wszelkie problemy i pytania można zgłaszać w dziale "Problemy", nie mniej jednak nie ma co prosić autora o poprawę czegokolwiek, czy też dodanie nowych możliwości do wtyczki.

Na wniosek Autora, zamykam wszystkie tematy o jego wtyczkach.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.