Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: sms mBox.Idea
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
piatkos
Witam,

strasznie fajnie, ze pojawila sie mozliwosc wysylania poprzez mBoxa wink.gif

a raczej, nie pojawila sad.gif skrypt nie dziala (przynajmniej u mnie):
blad w lua:22: attept to perform aritmetic on globa; 'INTERNET_FLAG_RELOAD' (a nil value)

Name sender
NameWhat: global
What: Lua

moze jakis hotfix? smile.gif

pozdrawiam,
Piatkos

PS
od 1.XII smsy nie przechodza z miesiaca na miesiac jak jest podane w info,
a mBox Premium dla niektorych jest darmowy wink.gif
ciwir
u mnie występuje ten sam błąd ??? dziwne

Ciwir
hao
Nie wrzuciło się wszystko na serwer... Już poprawione...
KOSMOS
A u mnie i przedtem chodziło GOOD, nawet bez tej pierwszej aktualizacji.
hao
Bo miałeś pewnie paczkę mbox'a... nie wrzucił się uzupełniony const.lua po prostu
sm00th
O czym wy mowicie ? Zainstalowalem wlasnie Konnekta 0.6.18.103 i nie widze zadnego skryptu do Mboxa.Sprawdzilem w Katalogu Konnekta i tez nie ma nic nowego (tylko zwykla idea). Wiec o co chodzi ?? Skad to wziac (to chyba dla mnie najbardziej poszukiwana mozliwosc K)?

pozdrawiam
nix
QUOTE(sm00th)
O czym wy mowicie ? Zainstalowalem wlasnie Konnekta 0.6.18.103 i nie widze zadnego skryptu do Mboxa.Sprawdzilem w Katalogu Konnekta i tez nie ma nic nowego (tylko zwykla idea). Wiec o co chodzi ?? Skad to wziac (to chyba dla mnie najbardziej poszukiwana mozliwosc K)?

pozdrawiam

w kUpdate
sm00th
acha, zapomniałem dodać że kupdate (aktualnie 2.0.6.0) przestał mi działać i zwraca ciągle błąd
QUOTE
Zła odpowiedź serwera

może ktoś ma podobny problem ?
(to na pewno nie wina firewalla itp.)
Lukas77
Nie mam pojęcia, może ustawiłeś sobie jakieś proxy w konnekcie? W weekendy przeważnie serwer staminy leży więc nie można zrobić też aktualizacji...
kox
QUOTE(sm00th)
acha, zapomniałem dodać że kupdate (aktualnie 2.0.6.0) przestał mi działać i zwraca ciągle błąd
Ja mam 2.0.7. Może spróbuj zaktualizować.
Swoją drogą to ta wersja też ma jakiś mały bug, bo okienko z paskiem postępu ściągania aktualizacji zawsze mam ZA oknem update i nigdy go nie widze.
sm00th
Dzieki Lukas77 - to rzeczywiście proxy :oops:
ustawilem kiedys i jakims "cudem" nie wpisał sie port sad.gif stad moje problemy.
Teraz już wszystko ok.
Z drugiej strony może przydało by się udostępnić wszystkie składniki dostępne dla Kupdate na www.konnekt.info.

pozdrawiam
Flind
mbox jest najlepsza bramka jaka do tej pory reprezetuje konnekt. oczywiscie po wprowadzeniu ewentulanym bramki miastaplusa moglo y sie to zmienic ale nie otym mialem mowiec.

od chyba dwóch dni cos mi mBox nie chce dzialac. u was jest to samo??
case
QUOTE(Flind)
mbox jest najlepsza bramka jaka do tej pory reprezetuje konnekt. oczywiscie po wprowadzeniu ewentulanym bramki miastaplusa moglo y sie to zmienic ale nie otym mialem mowiec.

od chyba dwóch dni cos mi mBox nie chce dzialac. u was jest to samo??

u mnie lata i rowniez jestem zadowolony z tej bramki biggrin.gif
SandmmaN
QUOTE(Flind)
(...) od chyba dwóch dni cos mi mBox nie chce dzialac. u was jest to samo??

Mi sie nieraz zdarza tak, ze wysylam sms'a z K przez mBox'a, ale w statusie na dole okna smsa nie widze raportu o pozostalych smsach (ktory swoja droga nieraz troche przeklamuje wink.gif) a jedynie wiadomosc ze sms zostal wyslany... W takim wypadku zauwazylem ze ów sms nie zostaje zachowany w archiwum mBoxa, niewiem rowniez czy dochodzi do adresata, bo gdy doslownie za chwile wysle rowniez przez K smsa do siebie, to zarowno sms idzie do archiwum na www jak i na dole okna wysylki sms'ow otrzymuje przy komunikacie o wyslanej wiadomosci, ilosc pozostalych smsow (a sam sms dochodzi do adresata). Wynikaloby z tego, ze na niektore numery idzie dobrze, a na inne niebardzo :/ Z drugiej jednak strony wydaje mi sie to malo prawdopodobne rozwiazanie...
(oba numery na ktore wysylanie sms'ow opisalem powyzej sa w Idei).

PS-Ostatnio przerzucilem sie z wysylaniem "waznych dla mnie smsow" na strone www, z K sle tylko te o nizszym priorytecie wink.gif
cRoMo
Kumpel rowniez zauwazyl, ze niektore smsy nie dochodzily i rowniez nie byly wtedy zapisane w archiwum mBoxa na stronie idei. Nie wiem jednak nic co do nieprawidlowosci w zwracaniu informacji o pozostalych smsach w takich sytuacjach (nie zwrocil uwagi).
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.