Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Hasło
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Hakro
Cześc wszystkim.
Pewnego razu system wyłączył mi się w nieodpowiedni sposób i po ponownym uruchumieniu systemu, gdy włączyłem konnekta, wywaliło mnie do konfiguracji użytkownika itp. - jednak stare ustawienia się w sumie nie zmieniły. posprawdzałem wszystko, wszystko było ok - uruchomiłem ponownie Konnekta.
CIUL, prosi mnie o hasło? skąd, jak, nigdy go nie używałem, nie miałem, nie wpisywałem, nie konfigurowałem! anulowałem polecenie, wszedłem do ustawień i sprawdziłem co jest nie tak. pole z hasłem było puste - jak zawsze, bo go nie używałem, a więc wszystko powinno być w porządku. kolejne próby wejścia kończyły się tym samym - prosiło mnie o hasło.. paranoja totalna, bo nawet nie mogę tego 'hasła' zmienić! - w 4 kroku zmiany, program prosi o przepisanie kodu z obrazka.. problem w tym, że obrazka nie widać. klapa.
zreinstalowałem konnekta z myślą, że będzie ok, ale nic z tego. non stop wyskakuje okienko przy uruchamianiu programu.
ktokolwiek wie, o co tu chodzi?
Pozdrawiam i z góry wielkie dzięki za jakąkolwiek pomoc!
Sija
jezeli nie podales zadnego hasla - i tutaj mowa o konfiguracji wtyczki GG, bo to z nia masz problem, a nie z samym Konnektem - to przy probie laczenia sie do serwera, wyskakuje okienko z prosba o podanie go, chyba logiczne co ?
Hakro
problem zniknął. proszę o zamknięcie tematu, pozdrawiam :)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.