Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jetsem zadowolony ale nie do końca
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
qiun
Trafiłem na ten komunikator z arcika z chipa i powiem ze konnekt jest zajebisty szczeze tylko brakuje mi 2 rzeczy!!:
1) to że nie można ustawić opisów tak zeby były wyświetlane pod dany użytkownikiem jak jest to w gg
2) brak mzliwośc podpięcia się do tlena ale z arcika wiem że taie plany są tak wiec spoko :-)
case
QUOTE(qiun)
Trafiłem na ten komunikator z arcika z chipa i powiem ze konnekt jest zajebisty  szczeze tylko brakuje mi 2 rzeczy!!:
1) to że nie można ustawić opisów tak zeby były wyświetlane pod dany użytkownikiem jak jest to w gg
2) brak mzliwośc podpięcia się do tlena ale z  arcika wiem że taie plany są  tak wiec spoko :-)

tak, plany sa, co do pkt. 1 to zapowiadane jest na najblizsza wersje, wiec dlugo nie bedziesz musial czekac :wink:

...no i czytaj fotum przed zalozeniem nowego tematu, bo watek, ktory podjales, byl omawiany conajmniej kilka razy, w kilku roznych miejscach [user posted image szukaj]
KV109
A propo art'a w Chipie, czy ktos moglby go zeskanowac i umiescic na forum? Chociaz pewnie to przestepstwo biggrin.gif
torn
QUOTE(KV109)
A propo art'a w Chipie, czy ktos moglby go zeskanowac i umiescic na forum? Chociaz pewnie to przestepstwo :D

http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.php?t=1106
kox
Przydałoby się żeby moderator przykleił na forum temat "TEGO JESZCZE NIE MA, ALE BĘDZIE" z wypisanymi propozycjami, nad którymi pracuje Hao. Codziennie ktoś nowy wchodzi na forum i mówi, że chce opisy pod kontaktami :wink:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.