Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Mandy Moore Konnekt by ChuDy
Konnekt | Forum > Dodatki > Wasz Konnekt
ChuDy-KROTOSZYN
Tak mniej więcej wygląda mój Konnekt... smile.gif



kStyle - SilverCristal
kNotify - Vista Blink [Green]
Okno Rozmowy - kWhisper
Emotikony - Gadu-Gadu
Skin XP - Media Center

Wtyczki:
- Duża Paczka [bez Actio i kJabber'a]
- TloK
- ZniKacz
- FreeK
- kMigacz
- SeleKcja
- kRadio
- tabletKa
EmiLio
Śliczności, w stylu rozmowy jest możliwa zmiana obrazka?
Konrado
Jest, trzeba lekko przemodifykować w css'ie cześć dotyczącą tła smile.gif

EDIT: ładna modyfikacja mojej skórki do okienka rozmowy, bardzo mi się podoba. Możnaby tylko zmienić kolory czcionek przy nagłówkach smile.gif
Mod RzEW
Na moje, to zbyt nieczytelne. Za kolorowo tu ;p
Konrado
Ja mowiłem tylko o oknie rozmowy nie o całości smile.gif Bo całośc wole monokolorową biggrin.gif
D3nY
QUOTE
Na moje, to zbyt nieczytelne. Za kolorowo tu ;p

Zgodzę sie z przedmówcą! Jak dla mnie również zbyt kolorowo i mało czytelnie. Ale to przecież nie nam ma się podobać tylko twórcy i jednocześnie użytkownikowi!
ZenitH
D3nY ma racje, z jednej strony ładne(panie smile.gif ) ale na dluzsza mete miesza sie to wszystko ze soba i nie jest na tyle czytelne na ile powinno. Ale i tak swietny pomysl. Gratulacje dla autora:D
ChuDy-KROTOSZYN
Dziękuję bardzo...smile.gif Mam małą obsesję na punkcie tej pani [Mandy Moore], więc jakoś niespecjalnie zależało mi na czytelności... tongue.gif Ale wydaje mi się, że jak na pierwszą poważną modyfikację to nie jest źle... smile.gif Jeszcze raz dziękuje za wszystkie komenntarze tongue.gif
amon'
niemałą obsesję nawet. tak myślę, że o ramie podczas działania konnekta możesz pewnie zapomnieć?
brecho
A niby co tak mocno zużywa ram? klika obrazków w tle? U mnie z tłokiem użycie ramu jest o wiele mniejsze. Dodatkowo freeK i prawie wcale go nie ma... A może tapeta aż tyle zabiera? tongue.gif
Amon' przeglądam ostatnie posty i 5 jest twoich... Jakaś mania nabijania?
amon'
pisałem do Ciebie?

dawno nie byłem, więc pooglądałem tematy. i to, że Ci się tłumaczę, bierz jako dzien dobroci dla zwierząt wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.