Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Błąd przy braku internetu
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > Błędy krytyczne
kwiatu5
Padnie na 15minutek internet a Konnekt już po 5 minutach leży zwieszony albo odrazu wywala błąd krytyczny.
Znalazlem juz na ten temat posty, jednak szybciutko sa zamykane.
Moze przykleilibyscie info ze nie potraficie poprawic tego bledu i nikt nie bedzie juz wiecej zakladal takich postow jak moj.
pozdrawiam
MSQ
Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie takie problemy stwarza wtyczka kJabber. Przejście na stan niedostępny (ręcznie, spowodowane padem danego serwera, czy wyłączeniem Internetu) kończy się krytykiem...
dejko
QUOTE
Błąd przy braku internetu

A nie przy braku Neostrady smile.gif

Sorry, ze off-topuje, ale nie mogłem sie powstrzymać.
U mnie na uczelni, za powiedzenie takiego tekstu na ćwiczeniach u niektórcyh prowadzących sie 2 dostaje wink.gif
Konrado
Przy braku dostępu do sieci, byłoby chyba poprawnie smile.gif

Znam osobniki które internetem nazywaja przeglądarkę smile.gif Sorry za next off.
kwiatu5
tak sie składa, że studiuje informatyke i czepiacie sie pierdół, albo próbujecie mi udowodnić lamerstwo.

Błąd Konnekta polegający na wyjściu programu poza obszar dostępnej dla niego pamięci. Błąd pojawia się przy nieudanych próbach ustanowienia połączenia z serwerem Tlena.
Sija
zgadza sie, winowajca jest wtyczka dwutlenek
kwiatu5
Sija orientujesz sie czy jest jakaś poprawka do tego? Czy nie bardzo ;/
keeveek
poprawka taka nie istnieje i nie liczyłbym na nią
kwiatu5
a gdzie leży podłoże problemu, że nie jest możliwa poprawka tej wtyki wink.gif
kurcze chetnie skorzystalbym z transportu na jabber.aster.pl ale kurtka już sie na innym koncie jabberowym rejestrowalem w transporcie tlena i teraz nie moge juz sie zarejestrowac na swoim koncie. problem lezy tu ze nie wiem na jakim koncie aktywowalem ten transport i nie wiem tez czy to konto jeszcze istnieje sad.gif
wiecie moze jak na ten problem zaradzic? sory za offtop ale tak przy okazji... wink.gif
Aule
Źródła wtyczki od tlena są otwarte, więc jeśli się na tym znasz, to możesz poprawić.
kwiatu5
jesli nikt do tej pory tego nie poprawil to nawet szkoda gadac z moimi umiejetnosciami....
Aule
Nikt tego nie poprawił, bo nikomu się nie chce ;-) Te błędy są czasem głupimi przeoczeniami i nie potrzeba jakiejś pro wiedzy, więc warto chociaż spojrzeć.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.